Zabıta Alımı! KPSS 60 ile Kamuya 15 Zabıta Memuru Alımı Açıklandı

Zabıta Alımı! KPSS 60 ile Kamuya 15 Zabıta Memuru Alımı Açıklandı

Belediye bünyesinde istihdam edilmek üzere kamuya yeni zabıta memuru alımı yapılacaktır. KPSS 60 puan ile yapılacak olan alımlar için gerekli olan şartlar haberimizde yazıldı! İşte detaylar...

Belediye Başkanlığı ilk defa atanmak üzere Zabıta Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde zabıta memuru alımı yapacağını duyurdu. Lise, önlisans ve lisans mezunlarından yapılacak olan alımlar için gerekli şartları sağlayan adaylar başvuruları ne zaman yapacaklardır? Zabıta memuru nasıl olunur? Zabıta alımı ilanlarına kimler başvuru yapar? Sizler için gerekli olan detayları Kamu Personeli alım ekibi olarak haberimizde sunduk! İşte detaylar!

Zabıta Alımı Başvuruları için Yapılmış Olan Duyurular

GİH 8. ve 10. Sınıflarda yapılacak olan alımlar için; 6 lisans mezunu; 4 önlisans mezunu ve 5 lise mezunlarından alım yapılacaktır!

Alımlar için Gerekli Olan Eğitim Şartları Nelerdir?

Lise mezunu olup ilana başvuru yapacak olan adaylar düz lise veya dengi okullardan mezun olmaları yeterlidir. Ayrıca KGM hükmünce A, A1 ve C sınıfı sürücü belgesi istenmektedir. 2022 KPSS sınavında KPSSP94 puan türünde de 60 veya 70 ve üzeri alanlar başvuru yapabileceklerdir.

Önlisans mezunları için ise; 1 Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi, 1 Gıda Teknikerliği ve 1 Elektronik Haberleşme Teknolojileri önlisans mezunlarından başvuru alınacaktır. Adaylardan C1, B ve D1 sürücü belgesi istenmektedir.

Lisans mezunlarının başvuru yapabileceği bölüm listesi de şu şekilde yayımlanmıştır: 1 Çevre Mühendisliği, 1 Harita Mühendisliği, 1 İnşaat Mühendisliği, 1 Turizm İşletmeciliği, 1 Mimarlık ve1 Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun olanlardan alım yapılacaktır. Adaylardan en az KPSS 60 puan şartı bu kadro içinde aranmaktadır. Yine B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak istenmektedir.

zabita-memuru-alimi.jpg

Zabıta Memuru Alımı Başvuruları Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

Süleymanpaşa Belediye başkanlığı tarafından Resmi gazete üzerinden yayımlanmış olan bu ilana başvurular 2 Mayıs 2023 – 4 Mayıs 2023 tarihleri arasında 2 günlük süre zarfında yapılacaktır. Adaylar başvurularını Belediyenin açık adresine şahsen yapmaları gerekmektedir. (100. Yıl Mahallesi Suna Kan Caddesi No:40 Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ) boy ve kilo ölçümü ilgili kurum tarafından yapılacağı için yalnızca şahsen başvuru alınacaktır.

Başvuru kılavuzu

Tekirdağ işçi alımı

Belediye memuru alımı

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.