Seçim Öncesi Belediyelere 22 Bin TL Maaşla Personel ve İşçi Alımı Listesi

Seçim Öncesi Belediyelere 22 Bin TL Maaşla Personel ve İşçi Alımı Listesi

Seçim öncesi farklı Belediyeler tarafından iş ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Ortalama 22 bin TL maaşla personel ve işçi alımı listesi yayımlandı. İkamet şartı olmadan yapılacak olan alımlar için farklı kadro ve pozisyonlarda istihdam sağlanacaktır.

Seçim Öncesi Dev İstihdam

Farklı illerde bulunan Belediyeler tarafından yayımlanmış olan ilanları incelediğimizde KPSS şartı ile personel alımı ve memur alımı yapılırken, KPSS şartı olmadan ise kamu işçi alımı yapılacağı açıklanmıştır.

İlanlar Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi aracılığı ile ve Resmi Gazete vasıtası ile her gün yayınlanmaktadır. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak yayımlanmış olan ilanları sunduk.

Alım Yapacak Kurumların Listesi

Gökçesu Belediye Başkanlığı Memur Alımı

Bolu iş ilanları kategorisinde Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana göre KPSS 65 taban puan ile memur alımı yapılacaktır. İşe alınacak olan personel Ziraat Mühendisi unvanında istihdam edilecektir. Adaylar için başvurular 6 Kasım 2023 ve 10 Kasım 2023 tarihleri arasında kabul edilecektir. Başvuru detayları için tıklayınız.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Kamu Memur Alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Başkanlığı, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 4 kamu düz memur alımı yapacağını açıkladı. Adaylar, müfettiş yardımcısı kadrosunda istihdam edilecektir. 2022 veya 2023 yıllarında yapılmış olan KPSS sınavından P - 48 puan türünde minimum 80 puan almış olmanız gerekmektedir. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız

Konya Büyükşehir Belediyesi 200 İtfaiye Eri Alımı

Konya Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az önlisans mezunu adaylardan 200 itfaiye eri alımı yapacağını duyurdu. Minimum B sınıfı ehliyete sahip olan adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre başvurular 25 Eylül 2023 tarihinde başlamış olup, son başvuru tarihi ise 29 Eylül 2023 olarak açıklanmıştır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Dikili BelediyesiKamu Personeli Alımı İlanı

İzmir iş ilanları kategorisinde Dikili Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana göre 2 tahsildar alımı ve 2 zabıta memuru alımı yapılacaktır. Lisans mezunu adaylardan yapılacak olan alımlar için KPSS P - 3 puan türünden 70 taban puan almış olmanız gerekmektedir. Başvurular 6 Ekim 2023 tarihinde başlayacaktır. İlanın detayları için tıklayınız.

Fatih Belediyesi 30 Zabıta Memuru Alımı

İstanbul büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Fatih Belediyesi 30 zabıta memuru alımı yapacağını açıkladı. Başvurular 30 Eylül 2023 ve 3 Ekim 2023 tarihleri arasında alınacaktır. Adayların kılavuzda belirtilen önlisans programlarından birinden mezun olması gerekmektedir. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum