Belediye Başkanlığı KPSS 65 Puanla Personel Alımı Yapacak

Belediye Başkanlığı KPSS 65 Puanla Personel Alımı Yapacak

Belediye Başkanlığı kendi bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacağı açıklamasında bulundu. Göreve alım için adaylardan KPSS 65 puan şartı istendiği ilanda belirtildi. Peki diğer aranan başvuru şartları nelerdir? İlana dair detaylar haberde

İşçi Alımı İş İlanı Açıklaması

Gökçesu Belediyesi bir güncel ilanda bulundu. Belediye Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği kapsamında 1 kişi personel alımı yapacağını açıkladı. Başvuruda bulunmak isteyen adayların lisans diplomasına sahip olmaları gerekmektedir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak gerekli detaylar sunuldu...

Personel Alımı Müracaat Kriterleri

Başvuruda bulunmak isteyen adayların lisans düzeyinde eğitim veren herhangi bir fakültenin Ziraat Mühendisliği lisans programından diplomaya sahip olmaları ve en az B sınıfı sürücü kimlik kartına sahip olmaları gerekmektedir.

KPSS Şartı Açıklaması

2022 yılında ÖSYM tarafından gerçekleştirilmiş olan Kamu Personel Seçme Sınavından lisans düzeyinde olmak kaydıyla P - 3 puan türünden en az 65 puan almış olmak şarttır.

Kamu İşçi Alımı Başvuruları Nasıl ve Ne Zaman Gerçekleşecektir?

Gökçesu Belediyesi tarafından yapılacak olan 8. dereceli kadroya 1 kişilik kadro ile Mühendislik alımı başvuruları 6 Kasım 2023 tarihinde başlayıp 10 Kasım 2023 tarihinde sona erecektir.

Adaylar başvurularını şahsen ya da iadeli posta yolu ile Gökçesu Belediye Başkanlığı, Yazı İşleri Müdürlüğü, Gökçesu Beldesi Hürriyet Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:24 Mengen/BOLU adresine yapacaklardır.

Elektronik ortamda başvurularını gerçekleştirmek isteyen adaylar iletisim@gokcesu.bel.tr mail adresine müracaatta bulunacaklardır. Postadaki gecikmeler ve ilanda belirtilen başvuru tarihleri dışında yapılmış olan başvurular geçersiz sayılacaktır. Bolu iş ilanları olarak sunulmuştur. Mühendis kadrosunda alım yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.