Turkish Technic Ekim Ayı Lojistik ve Tesellüm Personel Alımı

Turkish Technic Ekim Ayı Lojistik ve Tesellüm Personel Alımı

Turkish Technic, tecrübeli ve tecrübesiz olmak üzere 2 farklı kategoride lojistik ve tesellüm personeli alımı yapacağını açıkladı. KPSS şartı olmadan yapılacak olan ilanın detayları haberimizde verilmiştir.

Technic Personel Alımı İş İlanları

Turkish Technic, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere lojistik ve tesellüm personeli alımı yapacağını açıkladı. En az önlisans mezunu adaylardan kabul edilecek olan müracaatlar için şartların sağlanması halinde 81 şehirde yaşayan vatandaşlardan başvurular alınacak ve değerlendirilme aşamasına tabi tutulacaktır. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın detayları verilmiştir.

Kamu Personel Alımı İş İlanı Kriterleri

Söz konusu tarafından yayınlanmış olan güncel ilana göre iletişim ve koordinasyon yeteneğine sahip olan ve öğrenmeye ve çalışmaya hevesli yazılı sözlü iletişim becerisi yüksek olan kişilerden alım yapılacaktır.

Adayların vardiyalı çalışma sistemine uygunluk göstermesi ve Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabiliyor olması gerekmektedir.

Üniversitelere minimum önlisans düzeyinde; Lojistik, Dış Ticaret, Gümrük İşletme, Lojistik Yönetimi, Lojistik ve Taşımacılık, Ulaştırma ve Lojistik, Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık, Uluslararası Lojistik Yönetimi, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi, Uluslararası Ticaret ve Lojistik, Uluslararası Ticaret ve Finansman ve Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik bölümlerimden birinden mezun olmanız gerekmektedir.

Depo ve lojistik alanında en az 3 yıl iş deneyimi olan ve B sınıfı sürücü belgesine sahip olan adaylardan alım yapılacaktır.

Adayların görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir hastalığının bulunmaması ve adli sicil arşiv kaydının bulunmaması gerekmektedir.

İşe Alınacak Personel Ne İş Yapacak?

İşe alınacak olan personel lojistik birimine gelen malzemelerin bir merkezde toplanıp depoya taşınmasında görevlendirilecektir. Ayrıca depodan istenilen malzemelerin istek sahibi de teslim edilmesi, depodaki malzemelerin müşteriye gönderilmesi, malzemeleri teslim alma, depolama, depoya giriş ve çıkışları kayıt altına alma ve satın alınan malzemelerin görsel ve dokümantasyon açıdan kontrol edilerek tesellüm işlemlerinin tamamlanmasında görevlendirmeler yapılacaktır.

Personel Alım Başvuru Süreci

Kurum tarafından yayımlanmış olan ilana müracaatlar başlamıştır. Adaylar başvurularını 30 Eylül 2023 tarihine kadar tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Başvuru yapmak için tıklayınız.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.