Dikili Belediyesi 4 Zabıta Memuru ve Tahsildar Alımı

Dikili Belediyesi 4 Zabıta Memuru ve Tahsildar Alımı

İzmir ili Dikili Belediye Başkanlığı kamu ilan resmi internet sitesi üzerinden yayımlamış olduğu ilana göre 2 tahsildar ve 2 zabıta memuru olmak üzere 4 personel alımı yapacağını açıkladı. Kurum tarafından yayımlanmış olan güncel müracaat kılavuzu haberde

Belediye İş İlanları

İzmir ili Dikili Belediye Başkanlığı, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 4 zabıta memuru ve tahsildar alımı yapacağını duyurdu. Kadın ve erkek adaylardan kabul edilecek olan alım ilanına göre ikamet şartının aranmadığı belirtildi. Yayımlanmış olan müracaat kılavuzu incelendiğinde adaylardan başvurularda aranan genel ve özel şartlar belli oldu. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın detaylarını size sunduk.

Belediye Personel Alımı Başvuru Kriterleri

Tahsildar Alımı: Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin; İktisat, İstatistik, Maliye, Matematik, Ekonomi, Ekonometri, Ekonomi ve Finans, Muhasebe, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Finans ve Bankacılık alanlarından birinden mezun olmuş olmanız gerekmektedir.

Zabıta Alımı: İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi lisans bölümlerinin birinden eğitim sürecinizi tamamlamış olmanız istenmektedir. Zabıta memuru olabilmek için tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1,67 metre, kadınlarda en az 1,60 metre boyunda olmanız istenmektedir.

Ehliyet Şartı Var

İki kadro için de adaylardan B sınıfı ehliyet belgesine sahip olmaları istenmektedir.

KPSS Şartı

İstenilen öğrenim şartını taşımanızın yanı sıra sizlerden KPSS puan şartı da istenmektedir. Başvuru yapmak isteyen adayların 2022 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavına katılmış olması ve P – 3 puan türünde 70 taban puan şartını karşılıyor olması gerekmektedir.

Kamu Personeli Alımı Başvuru Yeri, Şekli ve Süresi

İzmir iş ilanları kategorisinde Belediye başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana başvurular 6 Ekim 2023 tarihinde başlayacaktır. Adaylar başvurularını 10 Ekim 2023 tarihi mesai bitimine kadar tamamlamış olmaları gerekmektedir. Başvurularınızı Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen veya iadeli posta ile kılavuzda istenilen belgeler dahilinde yapmanız gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.