Osmangazi Belediye Türkiye geneli başvuru 15 Zabıta ve düz memur alımı

Osmangazi Belediye Türkiye geneli başvuru 15 Zabıta ve düz memur alımı

Yerel yönetimler bünyesine yeni kamu personel alımları ile Osmangazi belediyesi Türkiye genelinden başvuru yapılabilecek 15 zabıta ve düz memur alımı yapıyor. Belediye iş ilanı başvurusunda mezuniyet şartı var mı? Başvurular ne zaman?

Bursa Osmangazi Belediyesi tarafından yayınlanan yerel yönetimler kamu personel alım ilanı ile belediye bünyesine Türkiye genelinden herkesin başvuru yapabileceği 15 zabıta ve düz memur alımı yapılacak.

Belediyeye yapılacak bu alımda alınacak personeller KPSS puanı ve mezuniyet şartlarına göre memur olarak kadrolu olarak işe başlayacaklar.

Belediye 5 düz memur alımı için adayların;

Belediye personel alımı Genel İdare Hizmetleri sınıfından 5 düz memur alımında adayların Yerel Yönetimler, Mahalli İdareler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İletişim ve Halkla İlişkiler, Muhasebe, Bankacılık, Bankacılık ve Sigortacılık, İşletme Yönetimi, Maliye, Pazarlama, Dış Ticaret, İthalat İhracat, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Emlak ve Emlak Yönetimi, Sekreterlik, Acil Durum ve Afet Yönetimi, İş Sağlığı ve Güveliği, Medya ve İletişim, Adalet ön lisans bölüm mezunları arasından,

KPSS P93 puanı en az 60 olan kadın ve erkek adaylar başvuru yapabilecekler.

Belediye Zabıta Memuru 10 personel alımı için adayların;

Belediye zabıta memuru alımında 5 zabıta lise mezunları arasından kadın erkek P94 puanı en az 60 olan adaylar içinden seçilecek.

Diğer 5 kişi ise Yerel Yönetimler, Mahalli İdareler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İletişim ve Halkla İlişkiler, Muhasebe, Bankacılık, Bankacılık ve Sigortacılık, İşletme Yönetimi, Maliye, Pazarlama, Dış Ticaret, İthalat İhracat, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Emlak ve Emlak Yönetimi, Acil Durum ve Afet Yönetimi, İş Sağlığı ve Güvenliği, Adalet ön lisans bölümleri mezunları arasından kadın ve erkek KPSS P93 puanı en az 60 olan adaylar arasından seçilecek.

Türkiye genelinden başvuru yapacak adaylarda aranacak diğer şartlar ise;

Türk vatandaşı olması,

Kamu hak mahrumiyeti bulunmaması,

Mesleğini sürekli yapmasına engel zihinsel ve bedensel engeli olmaması,
Erkek adayların askerlik durumunun askerlik ile ilgisi bulunmaması, askerlik çağına gelmemiş olması ya da askerliğini yapmış olması ya da erteletmiş, askerlik çağına gelmemiş olması,

15 devlet memuru seçiminde adayların 2020 yılında yapılan KPSS puanı ile tercihlerini yapmaları gerekmekte,

Zabıta memuru alımında Erkek adayların en az 167 santim kadınların ise en az 160 santim boy uzunluğunda olması ve sınav günü itibariyle 30 yaşını doldurmamış olması gibi özel şartlar aranmakta.

Başvurular ile sözlü ve uygulamalı sınavlara katılım hakkınız olacak

Osmangazi Belediyesi personel alımında adaylar 07 Haziran 2021 tarihi ile 14 Haziran 2021 tarihleri arasında başvurularını Ulubatlı hasan Bulvarındaki bina içerisine kurulacak olan başvuru birimine yapmaları gerekmektedir. Başvurular sonrası adaylar 05 Temmuz 2021 tarihinde sözlü ve yazılı uygulama sınavına alınacak.

Diğer iş ilanlarını incelemek ve destek olmak için aşağıdaki uygulamamızı indirebilirsiniz.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.