12 Kamu Kurumu İlanları: 663 Devlet memur ve personel alımı başvuruları

12 Kamu Kurumu İlanları: 663 Devlet memur ve personel alımı başvuruları

12 kamu kurum ve kuruluşları ilanları yayınladı. Devlet dairelerinde kadrolu olarak işe girmek isteyenler bu ilanlara başvuru yapabilir. 663 kişi memur, kamu personeli, sözleşmeli, işçi ve personel alımı başvuruları devam ediyor.

12 Kamu Kurumu yeni ilanlar yayınlayarak başvuru kabul etmeye devam ediyor. Devlet kurumunda güvenceli olarak çalışmak isteyenler bu alımları bekliyordu. Memur, sözleşmeli, kamu personeli, işçi ve personel alımı yapılıyor.

Alımı Yapan Kamu Kurumları

Adli Tıp Kurumu, Milli Eğitim Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Bursa Belediye, BBDK Kayseri Üniversitesi, Kamu Gözetimi Kurumu, Tarım ve Orman Bakanlığı, Muğla Büyükşehir Belediyesi, Milli Savunma Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı ve Devlet Su İşleri Alımı yapan kurumlar olarak yayınladı.

Her ünvana ve kuruma göre başvuru şartları tarihleri farklıdır. Alınacak kişi sayısı ile birlikte sayfa sonuna ilave edilen haber detaylarda kılavuzları bulabilirsiniz.

12-kamu-kurumu-ilanlari-devlet-memur-ve-personel-alimi-basvurulari.jpg

Adli Tıp Kurumu 79 kamu personeli alımı başvuruları davam ediliyor. 22 Nisan tarihi bitimine kadar başvurular devam edecek. Alım 5 ünvanda yapılıyor.

Milli Eğitim Bakanlığı 10 sözleşmeli kamu personeli alımı yapıyor. MEB başvuruları 26 İle 30 Nisan tarihlerinde yapılacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 47 büro memuru ve kamu personeli alımı KPSS 2021/5 tercihlerini 21 Nisan 2021 tarihi bitimine kadar yapabilecek.

Bursa Osmangazi Belediye Başkanlığı 15 düz memur alımı ve zabıta alımı yapılacağı açıklandı. Kadrolu alıma başvurular KPSS 60 puanı olanlar arasından yapılacak.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu 120 memur alımı yapıyor. Alım uzman yardımcısı olarak yapılacak. Başvuruları 30 Nisan tarihinde sona erecek.

Kayseri Üniversitesi 1 sözleşmeli destek personeli alımı yapıyor. Türkiye genelinden KPSS 60 puanı bulunan adaylar başvurularını yapabilecek. Bu ilanda başvurular şuan alınıyor.

Tarım Orman Bakanlığı proje kapsamında danışma memuru alımı yapıyor. Başvuru şekli ile birlikte adayların nasıl yapacağı açıklandı. 25 Nisan 2021 tarihi bitimine kadar başvuru yapılacak.

Kamu Gözetimi Kurumu kamu personeli alımı başvuruları devam ediyor. Kadrolu güvenlik görevlisi alımı başvuruları 20 Nisan 2021 bitimine kadar devam edecek.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı 171 zabıta memuru ve itfaiye eri alımı yapıyor. KPSS 50 ve 60 puanları ile en az lise mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek.

Milli Savunma Bakanlığı 200 kamu personeli alımı başvurularında sona gelindi. 21 Nisan 2021 tarihi bitimine kadar başvuru kabul edecek.

Dışişleri Bakanlığı 2 sekreter alımı başvuruları 10 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar yapılacak. en az lise ve 41 üst yaş sınırı ile alım yapacak.

Devlet Su İşleri taşra teşkilatlarına 11 mühendis alımı yapılacağı duyuruldu. Bu alımda Türkiye’de bulunan 8 şehre istihdamı yapılacak.

Aşağıda bulunan cep uygulamalarımızdan anlık olarak ücretsiz haber alabilirsiniz.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.