Turhal Şenyurt Belediye kamu personeli alıyor

Turhal Şenyurt Belediye kamu personeli alıyor

İŞKUR Turhal hizmet merkezinden yeni iş ilanı ile Şenyurt Belediyesi yani kamu personeli alımı yapıyor. Belediye iş ilanı başvuruları nasıl yapılacak? İŞKUR iş ilanı ile hangi kadroya alım yapılacak? Kamu alımında mezuniyet şartı var mı?

Güncel yayınlanan İŞKUR Turhal hizmet merkezi tarafından yayınlanan İŞKUR kamu personel alım ilanı ile Şenyurt Belediyesi bünyesine daimi ve tam zamanlı olarak çalışacak personel alınacak. Yapılacak bu alımda adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacak. Adayların başvurularını yapabilmeleri için Turhal hizmet merkezi iş ilan numarası 00005990966 olarak yayınlandı.

Belediye lise mezunu personel alacak

Şenyurt Belediye personel alımı Eczacı Kalfası olarak başvuracak adayların;
18 yaşından büyük olmaları,

Lise mezunu olmaları,

Başvuracak adayların B sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları,

Adayların Turhal ikametli olmaları,

Alınacak personel eczacı kalfası olarak yaşlı ve kimsesiz vatandaşların ilaçlarını reçetelerle temin ederek düzenli kullanılması için eczanelerde çalışmış ve eczacı kalfalık belgesi bulunan kişilerden alınacak,

Adayların başvuru şartlarını taşımaları halinde 26 Nisan 2021 tarihine kadar özellikleri ile ilgili belgeleri belediyeye ulaştırmaları gerekmekte.

Göndermeyerek başvuru yapanlar noter kurasına alınmayacak.

İŞKUR iş başvuruları 19 Nisan tarihinde sona eriyor

İŞKUR üzerinden eczacı kalfası olarak yapılacak belediye iş başvurusu için adayların 00005990966 ilan numarası ile 19 Nisan 2021 tarihine kadar başvurularını İŞKUR iş arayan girişi yaparak başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Başvurular sonrasında 03 Mayıs 2021 tarihinde Şenyurt Belediye binasında saat 10:00 ile 11:00 arasında kura çekimi yapılacak.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.