Belediye en az ilkokul mezunu personel alımı İŞKUR ilanları yayınladı

Belediye en az ilkokul mezunu personel alımı İŞKUR ilanları yayınladı

İŞKUR iş ilanları Belediye en az ilkokul mezunu personel alımı yayınlandı. Alım başvuru şartları ile başvuru şekli açıklandı. İŞKUR 16 Nisan 2021 tarihine kadar başvurular devam ediyor.

Belediye en az ilkokul mezunu personel alımı İŞKUR iş ilanları yayınlayarak başvuru kabul edilmeye başlandı. Çanakkale ili Geyikli Belediye Başkanlığı nezdinde çalıştırılmak üzere 2 temizlik işçisi alım ilanı yayımlandı. Adaylığa ilişkin aranan şartları sizler için inceledik.

Başvurular için adayların en az ilkokul mezunu olmaları, en fazla Lise veya dengi mezunu olmaları gerekmektedir. Yine alım için adayın 18 – 35 yaş arasında olması şartı aranmaktadır.

Bu şartları taşıyan tüm bay ve bayan adaylar başvuruda bulunabileceklerdir. Ezine’de ikamet eden adayların başka yerde ikamet eden adaylara göre tercih edileceği ilanda ayrıca belirtilmiştir.  Adayların alım süreçleri nasıl işleyecek ve başvuru şekli nasıl olacak?

Başvuru şekli, alım süreci ve diğer hususlar:

İşkur aracılığıyla Çanakkale ili Geyikli Belediye Başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere işçi alım için son başvuru 16 Nisan 2021 tarihine kadardır.

Adayların bu tarihe kadar İŞKUR resmi sitesinden iş arayan olarak 00005986027 ilan numarası üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Başvurusunu bu şekilde tamamlayan adayların 2 kontenjanlık alım için başvuru sayısının 4 katını aşması durumunda Ezine Noterliği aracılığıyla 20 Nisan 2021 tarihinde saat 10.00 – 11.00 arasında kura ile öncelikle aday sayısı 4 katına düşürülecek. Aday sayısı 8’e düşürüldükten sonra ise adaylara Geyikli Belediyesi tarafından belirlenecek olan tarih ve saatte mülakat yapılacaktır.

Geyikli Belediyesi tarafından yapılacak olan mülakata dair gelişmeler belediyenin resmi sitesinden duyurulacaktır. Bundan dolayı adayların belediyenin resmi sitesinden duyuruları takip etmeleri gerekmektedir.

İş süresi ve tanımı: Geyikli Belediyesi bünyesinde çalıştırılacak olan 2 beden işçisinin temizlik işlerinde görevlendirilecektir. İlanda belirtildiği gibi işin 5 ay 29 günlük çalışma süresi bulunmaktadır.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.