Zabıta memuru alımı ilanları tek sayfada (233 kadro dağılımları)

Zabıta memuru alımı ilanları tek sayfada (233 kadro dağılımları)

Zabıta memuru alımı ilanları tek sayfada yayınlandı. Başvuruları alınacak ilanlara başvurular nasıl alınacak. 233 kişi başvuru şartları ve tarihleri haberde sunuldu. Alımlara lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar nasıl başvuru yapacak.

Zabıta memuru alımı ilanları tek sayfada yayınlanmaya başlandı. Şuan yayında olan 233 kadro dağılımları alımı yapılacak şehirlere göre sunuldu. Lise, önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilecek. Özellikle Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS en düşük 50 puanlarıyla başvuru kabul edilen alımlarda bulunuyor.

Adaylar sayfanın aşağıda bulunan ücretsiz cep uygulamasını indirerek veya diğer sosyal mecralardan anlık takip edebilirler. Aşağıda bulunan şehirler ve kadro dağılımı sunulan ilanların tüm detayları haberin devamında her şehir için ayrı olarak detaylandırılmıştır. Bu alımların hepsine Türkiye genelinden başvuru yapabilirsiniz.

Bursa Osmangazi Belediye Başkanlığı 10 zabıta memuru alımı yapacak. Başvuru yapacaklar lise ve önlisans mezunu olacaktır. Başvuruları 7 Haziran ile 14 Haziran 2021 tarihlerinde yapılacak.

Trabzon Arsin Belediye Başkanlığı 2 zabıta memuru alımı yapacak. Başvuruları 10 Mayıs ile 14 Mayıs 2021 tarihleri arasında yapılacak. Başvuracaklar lise ve önlisans mezunu olacak.

Konya Karapınar Belediye Başkanlığı 7 zabıta memuru alımı yapacak. Önlisans mezunu ve KPSS 60 puanı bulunan adaylar başvuru yapabilecek. 25 Mayıs ile 28 Mayıs 2021 tarihlerinde başvuru alacak.

İstanbul Şişli Belediye Başkanlığı 50 zabıta alım ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilana başvurular bayram sonrası 17 Mayıs ile 21 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar yapılması gerekiyor. Lisans mezunu adaylar başvuru yapabilecek.

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanlığı 5 zabıta memuru alımı yapacak. Lisans mezunu adaylar arasından alım yapılacak. Başvuruları 26 Mayıs 2021 ile 10 Haziran 2021 tarihleri arasında yapılacak.

Karabük Safranbolu Belediye Başkanlığı 4 zabıta alımı yapacağını açıkladı. Lisans düzeyinden mezun ve B sınıfı ehliyeti olanlar başvuru yapabilecek. Başvuruları 18 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar yapılması gerekmektedir.

İstanbul Beykoz Belediye Başkanlığı 55 zabıta alacak. Önlisans mezunu olan adaylar arasından alım yapılacak. Başvuruları 20 Mayıs ile 28 Mayıs tarihleri arasında alınacak.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı 70 zabıta memuru alımı ilanları yayınlandı. Önlisans ve lisans mezunu olan adaylar 24 Mayıs ile 27 Mayıs 2021 tarihleri arasında başvuru yapabilecek.

İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Başkanlığı 30 zabıta alımı ilanı yayınladı. Önlisans ve lisans mezunlarının başvurusu alınacak. Başvurular 31 Mayıs ile 4 Haziran 2021 tarihleri arasında yapılacak.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.