B ehliyetli Türkiye geneli başvuru Zabıta Memuru alımı

B ehliyetli Türkiye geneli başvuru Zabıta Memuru alımı

Yayınlanan yeni yerel yönetim kamu personeli alım ilanları ile B ehliyet sahibi olanlar arasından Türkiye geneli başvuru yapılabilecek Zabıta Memuru alımı yapılıyor. Zabıta memuru alımı hangi Belediyeye yapılacak?

Yerel yönetimlere kamu personeli alımı kapsamında belediyeler bünyesinde Genel İdare Hizmetleri kadrosunda çalıştırılma üzere Zabıta Memuru belediye personelleri alınacak. Kamuya son zamanlarda sürekli sözleşmeli personel alımı yapılıyorken belediyeler kadrolu memur alımına devam ediyor.

Kayseri iş ilanı ile Melikgazi Belediyesi bünyesine alınacak olan Zabıta Memuru alımında adaylar KPSS taban puanı şartı başta olmak üzere açıktan atama yoluyla alınacaklar.

Melikgazi Belediyesi tarafından alınacak 5 Zabıta Memuru adaylarının sayıları ve alım şartları,

1 Zabıta Memuru alımında adayların herhangi bir lisans mezunu olması, en ez B sınıfı sürücü belgesi sahibi olması, kadın erkek adayların KPSS P3 puanı asgari 65 olması,

2 kişilik Zabıta Memuru alımı içi adayların lisans Mimarlık, İnşaat Mühendisliği, Harita Mühendisliği Endüstri Mühendisliği, Çevre Mühendisliği bölüm mezunu olması, B sınıfı ehliyeti olması, KPSS P3 puanı en az 65 puan olması,

Zabıta Memuru 1 kişi ise adayların herhangi bir lisans programından mezun olması, B sınıfı sürücü belgesi olması, İngilizce YDS’de asgari E seviyesinde puanı olması,

Melikgazi Belediyesine alınacak son 1 Zabıta Memuru alımında ise adayların herhangi bir lisans programı mezunu olması, B sınıfı sürücü belgesine sahip olması, Arapça YDS’de en az E seviyesinde puanı olması şartları bulunmaktadır.

Alınacak Belediye Zabıta adaylarının boylarının asgari erkeklerde 170 santim, kadınlarda 160 santim olması,

Başvuru tarihi son günü itibari ile adayların 30 yaşını doldurmamış olması şartları bulunmakta.

Başvurular Melikgazi Belediyesi İletişim Merkezine Yapılacak

Kayseri Melikgazi Belediyesi 5 Zabıta Memuru alımında başvuruların 26 Mayıs 2021 tarihi ile 10 Haziran 2021 tarihleri arasında Melikgazi Belediyesi iletişim merkezine yapılması gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.