Büyükşehir Belediye 240 kamu personeli alımı

Büyükşehir Belediye 240 kamu personeli alımı

Mersin Büyükşehir Belediyesi İŞKUR aracılığıyla 14 Nisan 2021’de yayımladığı ilanla 240 şoför alımı yapacağını duyurdu. Şartlardan biri en az İlkokul mezunu olmak. Diğer ayrıntılar haberimizde..

İŞKUR aracılığıyla duyuruda bulunan Mersin Büyükşehir Belediyesi 240 otobüs şoförü alacak. 15 ve 16 Nisan Başvuru tarihleri olan bu ilanda adaylara öncelikle 17 – 18 – 19 Nisan 2021 tarihlerinde sürüş sınavı yapılacak. Sürüş sınavında başarılı olan adaylar ise mülakata davet edilecektir. Peki mülakata davet edilecek olan adaylarda aranan diğer şartlar nelerdir?

Adayların adli sicil kayıtlarının bulunmaması,

Vardiyalı çalışabilmesi,

En az İlkokul mezunu olması,

Askerlikle ilişiğinin bulunmaması,

Herhangi bir engelinin bulunmaması,

Tabiki ilanın şoför olması nedeniyle adayların eski tip E sınıfı, yeni tip ise D sınıfı ehliyetlerinin olması ve son olarak Psikoteknik, SRC1 ya da SRC2 belgesine sahip olması özel ve genel şartları aranmaktadır. Bu şartları taşıyan her bay ve bayan aday başvuruda bulunabilecektir.

Mersin ilinde ikamet etmesi gerekmektedir.

Başvuru süreci:

Adayların 15 veya 16 Nisan 2021 tarihinde yanlarına alacakları Özgeçmiş (CV), Ehliyet, SRC1 ya da SRC2 belgesi ve Psikoteknik belgelerinin asılları ve fotokopileri ile Belediyeye şahsen başvurmaları gerekmektedir. Başvuru adresi Piri Reis mahallesi İsmet İnönü bulvarı No: 49/A Yenişehir/Mersin’dir.

17 – 18 – 19 Nisan 2021 tarihlerinde Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından Macit Özcan Spor Kompleksi ve Sosyal Tesisleri Deniz mahallesi İsmet İnönü bulvarı No: 169 Yenişehir/Mersin adresinde adaylara sürüş testi yapılacak.

Burada başarılı olan adaylara ayrıca mülakatın yapılacağı yer ve tarih belediye başkanlığı tarafından adaylara duyuru kanalıyla bildirileceği ilanda belirtilmiştir.

Çalışma şartları: Adayların çalışma şartları vardiyalı sistem olacağı ve çalışma saatlerinin ilgili kurum tarafından tespit edileceği hususu da ilanda ayrıca belirtilmiştir.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum