KPSS’siz KPSS’li 542 kamu personeli ve memur alımı başvuruları

KPSS’siz KPSS’li 542 kamu personeli ve memur alımı başvuruları

KPSS’siz ile KPSS’li 542 kamu personeli alımı ve memur alımı başvuruları alınmaya devam ediliyor. Personel alımı başvurularına kimler başvuru yapabilir? Hangi kamu kurumu kaç kişi ve nasıl alacak? 542 kişi kadro dağılımı ve başvuru tarihleri şöyle derledi

KPSS’siz ile KPSS’li 542 kamu personeli alımı ve memur alımı ilanlarına başvurular devam ediyor. Kamu kurumlar kendi bünyelerinde başvuru kabul etmeye devam ediyor. KPSS puanları ve KPSS şartsız başvuru kabul edecek kamu kurum listelerini derledik.

İlköğretim, ortaöğretim, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabilir. Her kurumun kendi özel şartları ve öğrenim durumu talepleri bulunuyor.

Aşağıda verilen kurumlar için tüm detaylara en altta haber şeklinde sunulmuştur. Haber içerisine girerek kılavuzlara ulaşabilirsiniz.

Adalet Bakanlığı 23 kamu personeli alımı yapılıyor. Tercüman ve mütercim ünvanlarında alımlar yapılmaktadır. 3 Nisan 2021 tarihi bitimine kadar başvuru kabul ediyor.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı kadrolu 100 itfaiye eri alımı gerçekleştiriyor. Lise ve önlisans adayları bu ilana KPSS 60 puan ile başvuru yapabilecek.

Türkiye Ulusal Ajansı Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı sözleşmeli 80 kamu personeli alımı yapıyor. Alım büro görevlisi, sekreter, avukat ve uzman yardımcısı alımı branşlarında yapılacak. Başvuruları 26 Nisan ile 17 Mayıs 2021 tarihleri arasında yapılacak.

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) 10 memur alımı ilanına çıkarak başvuruları kabul etmeye başlamıştır. Adaylar 3 Mayıs 2021 kadar başvuru yapacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 71 personel alımı yapılıyor. Bu alıma başvuru yapacaklar ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu olabilecek. Başvuruları 45 üst yaş sınırı ile 29 Nisan 2021 tarihi bitimine kadar alınacak. KPSS şartı aranmıyor.

İŞKUR kendi bünyesinde danışman alımı yapıyor. 9 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar adaylar başvuru yapabilecek. Alım proje kapsamında yapılacak.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 43 hemşire ve sağlık personeli alımı yapılıyor. En az lise mezunu adaylar 3 Mayıs 2021 tarihine kadar yapabilecek.

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi 12 kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. TÜBİTAK alımı başvuruları 12 Mayıs 2021 tarihine kadar alınacak. Lisans mezunu olanlar başvuru yapabiliyor.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu 120 memur alımı yapıyor. Alım meslek elemanı ve uzman yardımcısı unvanlarında olacak. Başvuruları 30 Nisan bitimine kadar devam ediyor.

TÜBİTAK 77 memur alımı yapıyor. Başvuruları devam eden ilanda ünvanlara göre özel sertifikalar istenmektedir. Başvuru 26 Nisan 2021 tarihinde sona erecek.

TÜM İLANLARA ULAŞMAK İÇİN ALTTA BULUNAN ÜCRETSİZ CEP UYGULAMAMIZI İNDİRMENİZ YETERLİ OLACAK.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.