İŞKUR kamu ilanları; İŞKUR proje kapsamında danışman alımı yapıyor

İŞKUR kamu ilanları; İŞKUR proje kapsamında danışman alımı yapıyor

İŞKUR kendi bünyesinde proje kapsamlı danışman alımı yapacağını ilan etti. İlana göre başvuruları başladı. İŞKUR personel alımına başvuru nasıl yapılacak. İŞKUR ilanları başvuru şartları arasında neler yer alıyor.

İŞKUR proje kapsamında kendi bünyesine danışman alımı yapacağını duyurdu. İŞKUR iş ilanları kapsamında yeni yayınlanan personel alımına kimler nasıl başvuru yapacağı detayları sunuldu.

İSDEP proje uygulama desteği için bireysel danışmanlık hizmetleri alımı başvuruları 9 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar yapılacak.

Geçici koruma altındaki Suriyeli sığınmacılar ve Türk vatandaşları için istihdam desteği projesi kapsamında uygulama desteğine yönelik bireysel danışmanlık hizmetleri alımı duyurusu şöyle sunuldu.

İşin Adı: “Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler ve Türk Vatandaşları İçin İstihdam Desteği Projesi, Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından Dünya Bankası işbirliğinde uygulanan ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen bir projedir. Projenin amacı geçici koruma altındaki Suriyelilerin ve Türk vatandaşlarının istihdam edilebilirliğini seçilen pilot illerde artırmaktır.”

İŞKUR, Dış İlişkiler ve Projeler Dairesi Başkanlığı koordinasyonunda yürütülmekte olan proje kapsamında görev ve sorumlulukları bulunan ilgili Daire Başkanlıklarında proje süresi boyunca görev almak üzere uygun bireysel danışmanları davet etmektedir.

Talep edilen bireysel danışmanlıklara ilişkin iş tanımlarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşılmaktadır.

Referans No: Ek 1: Yazılım Geliştirme Danışmanı (3 kişi) – FRIT1-ISKUR-WB-DH-16/17/18

IPF Borçluları için Satın Alma Düzenlemeleri (Temmuz 2016) (“Satın Alma Düzenlemeleri”)’nin Dünya Bankası’nın çıkar çatışması durumundaki politikasını ortaya koyan 3.14 numaralı paragrafını ilgili Danışmanların dikkate alması gerekmektedir.

Danışman Dünya Bankası’nın danışman kılavuzlarında belirtilen bireysel danışmanların seçimi yöntemi (IC) doğrultusunda seçilecektir.

Başvurulan pozisyonlara dair pozisyon adı ve referans numarasının açıkça belirtildiği Türkçe özgeçmişlerin en geç 9 Mayıs 2021 tarihinde saat 23:59:59’a kadar Pandemi koşulları sebebiyle aşağıda belirtilen adrese e-posta yoluyla ulaştırılması gerekmektedir.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı (Konya Yolu) No: 42 Yenimahalle / Ankara / Türkiye [email protected] 0312 216 39 27

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.