TÜBİTAK MAM yüksek maaşlı 12 kamu personeli alımı

TÜBİTAK MAM yüksek maaşlı 12 kamu personeli alımı

Resmi kamu personel alımı kariyer iş ilanları grubunda TÜBİTAK MAM bünyesine 12 kamu personeli alınacak. TÜBİTAK kariyer iş ilanı başvuruları ne zaman? TÜBİTAK hangi bölüm mezunlarını alacak?

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı(TÜBİTAK) tarafından yayınlanan son iş ilanı ile kariyer 12 kamu personelini Marmara Araştırma Merkezi (MAM) bağlı enerji endüstrisine alınacak.

Alınacak kamu personellerinin tamamı Ankara da çalıştırılacaklar. TÜBİTAK kamu alımı personel dağılımı ve alım şartları;

TÜBİTAK ar-ge personeli olarak alınacak 2 kamu personeli adayı Elektrik Mühendisliği veya Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümleri lisans mezunu olan bir aya kadar kesintisiz saha görevinde çalışma engeli olmayan adaylar arasından seçilecek,

2 Ar-ge personeli Bilgisayar Mühendisliği ya da Yazılım Mühendisliği bölümü lisans mezunları arasından seçilecek ve Ankara ilinde çalıştırılacak.

1 Ar-ge işleri yapacak kamu personel alımında Elektrik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği veya Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümü lisans mezunları arasından seçilecek,

TÜBİTAK MAM Ar-ge 4 kamu personeli alımı adaylarının Elektrik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği veya Elektronik Mühendisliği bölüm mezunu olması şartı bulunmakta,

Yine Ar-Ge personeli 2 kişi kamu alımında adayların Elektrik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği ya da Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümü lisans mezunu olması, adayların başvuru bitiş günü itibariyle 24 yaşını bitirmemiş olması ve bir aya kadar kesintisiz saha görevinde çalışabilmesi için engeli olmaması gerekmekte.

1 Ar-Ge personeli olarak personel adaylarının Elektrik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği ya da Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümü lisans mezunu olması, kendi alanında ar-ge çalışmalarında en az beş yıl meslek deneyimi olması, dalında yüksek lisans yapması, kesintisiz bir ay saha görevine engeli olmaması şartları bulunmakta.

Başvuru bilgileri için İŞKUR internet sayfası kullanılabilecek

TÜBİTAK MAM 12 kamu personeli alımı başvuruları TÜBİTAK iş başvuru sistemi olan kariyer.tubitak adresi üzerinden 12 Mayıs 2021 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

TÜBİTAK iş ilanı

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.