Kamu Personeli Alımı İş İlanları Yayınlandı! 461 Kadro Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Kamu Personeli Alımı İş İlanları Yayınlandı! 461 Kadro Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Kamu personeli alımı iş ilanları yayınlanarak başvuru kabul etmeye başladı. 461 kadroya başvuruların nasıl yapılacağı duyuruldu. Alım 3 farklı ilan ile adayların erişimine sunuldu. Kimler kamu kurumlarına başvuru yapabileceği detayları yazımızda.

Kamu personeli alımı iş ilanları yayınlanması ile birlikte başvuruları kabul etmeye başladı. 3 farklı ilanda 461 kişi kadrosu açıldı. Açılan bu kadrolara ilköğretim, ortaöğretim, önlisans ve lisans mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek.

Temizlik görevlisi, güvenlik görevlisi, çözümleyici, programcı, kameraman, tekniker, teknisyen ve zabıt katibi unvanlarında alım yapılacak. Her ilan başlığı mavi yazı ile verilmiştir. İlan başlıklarına tıklayarak o haberin detaylarına ulaşabilirsiniz.

Yargıtay Başkanlığı 249 Personel Alımı İş İlanları

Başvuru yapacak adaylar en az ilkokul mezun olması gerekiyor. 249 personel alımı iş ilanları başvuruları başladı. Adaylar bu alıma nasıl başvuru yapacak. KPSS şartsız olarak İŞKUR başvurusu nasıl yapılacak. Noter kurası ile alım gerçekleşecektir.

112 Güvenlik Görevlisi Alımı ve Teknik Personel Alımı Başvuru Şartları

Yargıtay kamu personeli başvuruları başladı. Memur olma genel şartlarını taşıması ve 18 yaşını tamamlamış olması gerekmektedir. Kurum bünyesinde mesleğini icra etmesine engel olacak zihinsel rahatsızlığı bulunmaması istenmektedir.

SGK emeklilik ya da yaşlılık aylığı hükümlerine tabi olmaması gerekiyor. Çözümleyici, programcı, teknisyen, tekniker, kameraman adaylarının başvuru için son gün esas alınarak 36 yaşından gün almamış olması gerek. Koruma güvenlik görevlisi adaylarının aynı şekilde 31 yaşından gün almamış olması isteniyor.

100 Zabıt Katibi Alımı Lise Önlisans Lisans Başvuru Şartları
Yargıtay 100 kişilik zabıt katibi kontenjanı yayınlandı. 100 zabıt katibi alımı lise, önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilecek. Lise mezunu 20 kişi, Önlisans mezunu 60 kişi ve lisans mezunu 20 kişi olmak üzere toplam 100 kişi olarak Ankara istihdam yapıyor.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum