Düz Memur Alımı Başvuruları 14 Haziranda Bitiyor

Düz Memur Alımı Başvuruları 14 Haziranda Bitiyor

Düz memur olma için ilanları bekleyenler bu alımı kaçırmayın. Düz memur alımı ve zabıta alımı başvuruları 14 Haziran 2021 tarihinde sona erecek. Kimler düz memur olabileceği yazımızda…

Düz memur olma için ilanlar yayınlanarak başvuruları kabul edilmeye başlandı. Düz memur alımı ile birlikte zabıta alımı yapılacak. Bu ilana başvurular 14 Haziran 2021 tarihinde sona erecek. Alım başvuru şekli ve kılavuzu adayların erişimine sunduk.

Düz Memur Alımı Başvuru Şartları

Ön lisans yerel yönetimler, mahalli idareler, halkla ilişkiler ve tanıtım, iletişim ve halkla ilişkiler, muhasebe, bankacılık, bankacılık ve sigortacılık, işletme yönetimi, maliye, pazarlama, dış ticaret, ithalat ihracat, büro yönetimi ve yönetici asistanlığı, emlak ve emlak yönetimi, sekreterlik, acil durum ve afet yönetimi, iş sağlığı ve güveliği, medya ve iletişim, adalet bölümlerinin herhangi birinden mezun olması, kadın ve erkek adayların KPSS P93 puan türünden asgari 60 puanlarının olması gerekmektedir.

Zabıta Memuru Alımı 5 Kişi Lise Başvuru Şartları

Lise mezunu olması ile birlikte Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS 60 puanı en az bulunması istenmektedir.

Zabıta Memuru Alımı 5 Kişi Önlisans Başvuru Şartları

Önlisans yerel yönetimler, mahalli idareler, mahalli idareler zabıta, halkla ilişkiler ve tanıtım, iletişim ve halkla ilişkiler, muhasebe, bankacılık, bankacılık ve sigortacılık, işletme yönetimi, maliye, pazarlama, dış ticaret, ithalat ihracat, büro yönetimi ve yönetici asistanlığı, emlak ve emlak yönetimi, acil durum ve afet yönetimi, iş sağlığı ve güvenliği, adalet bölüm mezunu olması, KPSS 60 puanı olması gerekmektedir.

Ortak Müracaat Koşulları

T.C. vatandaşı olması ve kamusal haklardan yararlanması için kısıt olmaması istenmektedir. Erkek adaylar askerliğini yapmış, ertelemiş veya muaf olması gerekmektedir.

Başvuru Şekli

Adaylar başvurularını iki yöntemle yapabilir. Bursa Osmangazi Belediyesi resmi internet sitesinden elektronik olarak veya şahsen 14 Haziran bitimine kadar yapılması gerekiyor.

Başvuru kılavuzu

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum