Kamu Güvenlik Görevlisi ve Şoför Alımı Başvuruları 27 Temmuz Son

Kamu Güvenlik Görevlisi ve Şoför Alımı Başvuruları 27 Temmuz Son

İŞKUR üzerinden kamuya 3 farklı nitelikte Personel alımı yapılacağı ilan edildi. Güvenlik görevlisi alımı, temizlik görevlisi alımı ve şoför alımı yapılıyor. Kamu kurumuna yapılacak olan alımın detayları haberimizde…

İŞKUR üzerinden yayınlanan kamu personeli alımı ilanına göre belediye bünyesine farklı niteliklerde 6 Kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Adaylar için alımlar 3 farklı unvanda yapılacağı belirtildi.

Denizli İş İlanları

Denli Büyükşehir Belediyesi tarafından İŞKUR üzerinden personel alımı duyurusu yayınlandı. Paylaşılan ilana göre 3 farklı unvanda yapılacak olan ilanın Güney Belediyesine alınacağı belirtildi.

Alımı Yapılacak Nitelikler

Alımı yapılacak nitelikler olarak ilanda 3 adet silahsız güvenlik görevlisi, 2 ekskavatör ve 1 de beden işçisi temizlik görevlisi alımı yapılacağı açıklandı.

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvuru yapacak adaylar için başvurular Güney Belediyesi Başkanlığına istenilen belgeler ile birlikte şahsen müracaatlar gerçekleştirilecek bileceği açıklandı.

Adaylarda Aranan Müracaat Koşulları

Beden işçisi: Adayların arasında başvuru yapacak erkekler için askerlik ile ilişiği bulunmama şartı aranmaktadır. Adaylarda ek olarak sabıka kaydının bulunmaması şartı da aranmaktadır.

guvenik-gorevlisi-alimi.jpg

Şoför alımı: en az ilkokul mezunu olmak ve SCR belge sahibi olanlar başvuru yapabilecek.

temizlik-gorevlisi-alimi.jpg

Güvenlik görevlisi alımı: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Silahlı güvenlik ya da silahsız güvenlik belgesine sahip olmak, Silahlı güvenlik için 21 yaşından büyük olmak, Öğrenim durumu olarak en az lise mezunu olmak, Mesleğin gerektirdiklerini yapmakta herhangi bir sağlık sorunu olmaması, Erkek adaylar için askerliği yapılmış ya da tecil edilmiş olması, Herhangi bir suçtan hüküm giymemiş olmak, Vardiyalı çalışmaya müsait olmak, Türkiye İş Kurumu aracığıyla başvuru yapılıyorsa İŞKUR’ a kayıtlı olmak gerekmektedir.

Başvuruda İstenilen Belgeler

Kimlik, Diploma, İkametgah, Nüfus kayıt örneği, askerlik durum belgesi ve okur yazar olduğunu kanıtlama belgeleri ile alım yapılacağı belirtildi.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.