Resmi Gazete de Yayımlandı! 33 Bin Kamu Personel ve İşçi Alınacak

Resmi Gazete de Yayımlandı! 33 Bin Kamu Personel ve İşçi Alınacak

Resmi Gazete de Kasım ayı iş ilanları yayımlandı. Yayımlanmış olan ilanlara göre farklı kadro ve pozisyonlarda işe alım süreci gerçekleşecektir. 33 bin kamu personel, işçi ve memur alımı ilanına ilişkin kadrolar, detaylar ve başvuru süreci haberimizde...

Resmi Gazete İş İlanları

16 Kasım 2023 tarih itibari ile Resmi Gazete üzerinden 5 kurum bünyesinde istihdam edilmek üzere 33 bin kamu personeli alımı, memur alımı ve işçi alımı ilanı yayımlandı. Lise, önlisans ve lisans mezunlarından alım yapılacağı açıklandı. Aynı zamanda KPSS’li ve KPSS’siz olmak üzere 2 farklı kategoride gerçekleşecek olan alım ilanları için başvurular başlamıştır.

Personel Alımı İş İlanları Listesi ve Detayları

OGÜ 132 Sözleşmeli Personel Alımı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 132 sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. En az lise mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre adayların 2022 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından 50 taban puanını almış olması gerekmektedir. Başvurular online olarak 16 Kasım 2023 tarih itibari ile başlamış olup, son başvuru tarihi 30 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Bozköy Belediye Başkanlığı Mühendis Alımı

Niğde iş ilanları kategorisinde Bozköy belediye Başkanlığı tarafından mühendis alımı yapılacağı açıklandı. Adayların lisans düzeyinde Harita Mühendisliği Bölümü mezunu olması gerekmektedir. KPSS sınavından P - 3 puan türünde en az 70 taban puan alan adaylar için başvurular 25 Aralık 2023 tarihi itibari ile başlayacaktır. Güncel ilanın detayları için tıklayınız.

NKÜ Temizlik Personeli Alımı

Namık Kemal Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere mülakat şartı olmadan 5 temizlik görevlisi alımı yapacağını açıkladı. KPSS B grubu puan sıralaması esas alınmak üzere işe alınacak olan personeller belirlenecektir. Bulaşıcı hastalığı olmayan lise veya dengi okullardan mezun olmuş olan adaylar için başvurular bugün itibari ile başlamıştır. Başvuru yapmak ve detaylar için tıklayınız.

YTÜ 55 Kamu İşçi Alımı Başvuruları Başladı

Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere 2 spor uzmanı, 4 kütüphaneci, 15 büro personeli, 6 koruma ve güvenlik görevlisi, 2 teknisyen ve 21 temizlik görevlisi alımı yapılacaktır. Başvurular başlamış olup son başvuru tarihi ise 29 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Cep uygulamamızı indirerek anlık iş ilanlarına ulaşın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum