NKÜ 5 Temizlik Görevlisi Alımı Yapacak

NKÜ 5 Temizlik Görevlisi Alımı Yapacak

Namık Kemal Üniversitesi 15 Kasım 2023 tarihli yayımladığı ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 5 temizlik görevlisi alımı yapacağını açıkladı. Mülakat şartı olmadan yapılacak olan alım ilanı için en az lise mezunlarından alım yapılacaktır.

Temizlik Personeli Alımı İş İlanları

Namık Kemal Üniversitesi Resmi Gazete de yayımlamış olduğu ilana göre kendi bünyesinde istihdam etmek üzere temizlik görevlisi alımı yapacağını açıkladı. Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığına bağlı yemekhanede görevlendirmeler gerçekleşecektir.

KPSS B grubu puan sıralaması esas alınmak sureti ile işe alınacak olan personellerin belirleneceği açıklanmıştır. Kamupersonelialim.com editör ekibi olarak ilanın gerekli olan detaylarına haberimizde yer verilmiştir.

Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Şartları Nedir?

Üniversite bünyesinde yayımlanmış olan ilan kılavuzu incelendiğinde, bölüm şartı aranmaksızın lise veya dengi okullardan mezun olmuş olmanız gerekmektedir.

İlanın başvuru tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olan adaylardan alım yapılacaktır.

Bulaşıcı hastalığının bulunmaması gerekmektedir.

Başvuru yapacak olan kişilerin görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık vb. engellerinin bulunmaması istenmektedir.

Hijyen sertifikasına sahip olmanız gerekmektedir.

Gece ve gündüz iç ve dış mekanlarda vardiyalı çalışma sistemine uygun olarak çalışmanız beklenmektedir.

Kadın ve erkek adaylardan müracaatlar kabul edilecek olup, erkek adayların askerlik görevlerini yerine getirmiş olması veya muafiyet durumunda bulunuyor olması istenmektedir.

KPSS Şartı

2022 yılında ÖSYM tarafından uygulanan Kamu Personeli Seçme Sınavından P - 94 puan türünde en az 50 taban puana sahip olan adaylar başvuru yapabileceklerdir.

Üniversite İş İlanları Başvuru Şekli ve Tarihi

Tekirdağ iş ilanları kategorisinde güncel olarak yayınlanmış olan üniversite personel alım ilanı için başvurular 15 Kasım 2023 tarih itibari ile başlamıştır. Şartları sağlayan adaylar, başvurularını 29 Kasım 2023 tarihi de dahil olmak üzere tamamlayabilirler.

Başvurular e-Devlet Kapısı üzerinden “Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya “Kariyer Kapısı” https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresi üzerinden online olarak alınacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum