OGÜ 132 Kamu Personeli Alımı! En Az Lise

OGÜ 132 Kamu Personeli Alımı! En Az Lise

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 16 Kasım 2023 tarihli ilanına göre farklı kadro ve pozisyonlarda 132 kamu personeli alımı yapacağını açıkladı. En az lise mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanı için kadroları ve detaylı rehberimizde verilmiştir.

Üniversite Personel Alımı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 16 Kasım 2023 tarihinde Resmi Gazete aracılığı ile kamu personel alım ilanı yayımladı. Lise, önlisans ve lisans mezunları için uygun kadrolara yer verildiği kurum tarafından açıklandı

Mülakat şartı olmadan yapılacak olan alım ilanı için başvurular 81 şehirden kabul edilecektir. Kamupersonelialim.com editör ekibi olarak ilan gerekli olan detaylarını sizler için haberimizde sunduk.

Kamu Personel Alımı Kontenjan Dağılımı Nedir?

Lise Mezunlarından; 1 temizlik görevlisi, 11 temizlik ve çöp toplama görevlisi,

Önlisans Mezunlarından; 1 röntgen teknisyeni 9 sağlık teknikeri, 4 şoför ve 36 koruma ve güvenlik görevlisi,

Lisans Mezunlarından; 1 eczacı, 1 psikolog, 1 sağlık teknikeri, 14 hemşire, 41 büro personeli, 2 mühendis, 1 çözümleyici ve sistem programcısı, 4 aşçı ve 5 diğer sağlık personeli kadrosunda istihdam sağlanacaktır.

KPSS Puan Şartı Var

2022 yılı kapsamında ÖSYM tarafından uygulanmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından lise mezunlarının P - 94 önlisans mezunlarının P - 93, son ise lisans mezunlarının P - 3 puan türünde en az 50 taban puan almış olma şartı aranacaktır.

Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Eskişehir iş ilanları kategorisinde Üniversite Rektörlüğü tarafından güncel olarak yayımlanmış olan ilan için başvurular 16 Kasım 2023 tarihi itibari ile başlamıştır.

Adaylar başvurularını en geç 15 gün içerisinde tamamlamış olmaları gerekmektedir. Bu nedenle 30 Kasım 2023 tarihi ilanın son başvuru tarihi olarak açıklanmıştır.

Şartları sağlayan adaylar için başvurular Eskişehir Osmangazi Üniversitesi - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya “Kariyer Kapısı” https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresi aracılığıyla kabul edilecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.