YTÜ 55 En Az Lise Temizlik Personeli ve İşçi Alımı

YTÜ 55 En Az Lise Temizlik Personeli ve İşçi Alımı

Yıldız Teknik Üniversitesi temizlik personeli ve işçi alımı yapacağını açıkladı. En az lise mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanı için 55 kadronun ayrıldığı belirtildi. Mülakat şartı olmadan işe alınacak olan personeller belirlenecektir.

Üniversite Personel Alımı İş İlanı

Yıldız Teknik Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere lise, önlisans ve lisans mezunlarından. Kamu personel alımı yapacağını açıkladı. KPSS 50 taban puan ile yapılacak olan alım ilanına göre 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamında istihdam sağlanacaktır.

Mülakatsız yapılacak olan alım ilanı için işe alınacak olan personeller ise KPSS puan sıralamasına göre belirlenecektir. Sözleşmeli personel alımı ilanı için gerekli olan detayları kamupersonelialim.com editör ekibi olarak sizlere sunduk.

Kamu Personeli Alımı Kontenjan Dağılımı

Lisans mezunlarından: 2 kişi spor uzmanı, 4 kişi kütüphaneci ve 15 kişi büro personeli alımı,

Önlisans mezunlarından: 5 kişi büro personeli ve 6 kişi koruma ve güvenlik görevlisi alımı,

Lise mezunlarından: 2 kişi teknisyen ve 21 kişi ise temizlik personeli kadro ve unvanlarında alım yapılacaktır.

Personel Alımı Başvuru Şartları Nedir?

Temizlik Personeli Alımı: Lise veya dengi okullardan mezun olmuş, en az bir yıl mesleki deneyim kazanmış olan adaylardan alım yapılacaktır. Üniversitenin tüm yerleşkelerinde iç ve dış mekanlarda vardiyalı çalışmanıza engel bir durumunun bulunmaması gerekmektedir.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı: Bölüm şartı aranmaksızın önlisans mezunlarından alım yapılacağı açıklanmıştır. Vücudunuzun görünecek şekilde dövme bulunmaması gerekmektedir.

Büro Personeli Alımı: Lisans düzeyinde çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, çalışma ekonomisi, insan kaynakları yönetimi, insan kaynakları, kamu yönetimi, yönetim ve organizasyon ve yönetim bilimleri lisans mezunlarından alım yapılacaktır. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı olmak kaydı ile bilgisayar işletmeni. Sertifikasına sahip olmanız gerekmektedir.

Kütüphaneci Alımı: Bilgi ve belge yönetimi, dokümantasyon ve enformasyon arşivcilik, kütüphanecilik, kütüphanecilik ve bilgi çalışmaları lisans mezunu olmanız istenmektedir.

Spor Uzmanı Alımı: Lisans beden eğitimi ve spor eğitimi bölümlerinden birinden mezun olmuş olmanız istenmektedir.

Teknisyen Alımı: Lise veya dengi okullarda okutulan elektrik elektronik teknolojisi bölümü mezunu olmanız gerekmektedir.

Kamu Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

İstanbul iş ilanları kategorisinde üniversite tarafından yayımlanmış olan ilana başvurular 15 Kasım 2023 tarihinde başlayacak olup, son başvuru tarihi 29 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Başvurular Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına posta veya şahsen yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum