Bozköy Belediye Başkanlığı 8. Derece Kadro Memur Alımı

Bozköy Belediye Başkanlığı 8. Derece Kadro Memur Alımı

Bozköy Belediye Başkanlığı 8. derece kadroda memur alımı yapacağını açıkladı. 5.393 sayılı belediye kanunun 49 uncu maddesi ile yapılacak olan alım ilanı için işe alınacak olan personel, tam zamanlı ve sözleşmeli olarak istihdam edilecektir...

Belediye İş İlanları

Niğde Belediyesine bağlı Bozköy Belediye Başkanlığı kendi bünyesinde istihdam etmek üzere the hizmet sınıfında sekizinci derece kadroda. Bir memur alımı yapacağını açıkladı. Kadın ve erkek adaylardan kabul edilecek olan alım ilanı için ikamet şartının aranmadığı ve 81 vilayette bulunan adaylardan başvuruların kabul edileceği açıklandı.

İlan edilen kadro için başvuru yapacak olan adayların 657 sayılı devlet memurları kanunun 40 inci maddesi ile 48 inci maddesi fıkrasında belirtilen genel şartları taşıyor olması gerekmektedir. Kamupersonelialim.com editör ekibi olarak ilanın gerekli olan detaylarına haberimizde yer verilmiştir.

Personel Alımı Başvuru Şartları Nedir?

Türk vatandaşı olan ve kamu haklarından mahrum bırakılmamış olan adaylardan alım yapılacaktır.

Görevinizi yapmanıza engel olabilecek akıl veya bedensel engelinin bulunmaması istenmektedir.

Erkek adayların ilan yayın tarihi itibarıyla askerlik görevini yerine getirmiş olması istenmektedir.

Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin harita Mühendisliği Bölümü mezunlarından alım yapılacaktır.

B sınıfı sürücü belgesine sahip olmanız ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmanız istenmektedir.

Daha önce çalışmış olduğunuz kamu kurum ve kuruluşlarına disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle işten ayrılmamış olmanız istenmektedir.

KPSS Şartı

2022 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından P - 3 puan türünde en az 70 puanı alan adaylar başvuru yapabileceklerdir.

Belediye Başkanlığı tarafından KPSS puan sıralamasına göre mülakat sınavına katılacak olan adaylar belirlenecek ve mülakat sınavında istenilen başarıyı sağlayan adayın işe alım süreci gerçekleşecektir.

Mühendis Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Niğde iş ilanları kategorisinde güncel olarak yayımlanmış olan ilan için başvuruların 25 Aralık 2023 tarihi itibariyle başlayacağı belirtilmiştir. Son başvuru tarihi ise 27 Aralık 2023 olarak açıklanmıştır. Adaylar başvurularını mesai saatleri içerisinde Belediyenin Yazı İşleri Müdürlüğü’ne şahsen yapılması gerekmektedir.

Elektronik ortamda yapılan başvurular ise söz konusu kurumun mail adresi üzerinden alınacaktır. Fakat posta ile yapılacak olan başvurular değerlendirme aşamasına alınmayacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.