Kamuda Kontenjanlar Dolmak Üzere! 20 Bin Devlet Personeli ve İşçi Alacak

Kamuda Kontenjanlar Dolmak Üzere! 20 Bin Devlet Personeli ve İşçi Alacak

Kamuya 20 bin devlet personeli ve işçi alımı için ilanlar yayımlandı ve başvurular alınıyor. Kamu kurumunda işe girmek istiyorsanız acele etmenizde fayda var. Kamuda kontenjanlar dolmak üzere tıkla ve başvur!

Kamu kurumları her gün Cumhurbaşkanı kararı ile resmi ilan kılavuzlarını Resmi Gazete ve İŞKUR üzerinden yayımlamaktadır. Alımlarda ve ilanlarla farklılık göstermekle birlikte ilkokul mezunu hatta okur yazar olmak kaydıyla bile alımlar yapılmaktadır. Bazı alımlarda 2022 yılı KPSS puanı ile alım yapılırken, bazılarında 2021 yılı da geçerli olmak kaydıyla başvurular alınıyor. KPSS şartsız alım yapan kamu kurumlarının da mevcut ilanları yayımlanmaktadır. Her eğitim düzeyine ve şartlar uygun yayımlanmış olan ilanlara yazımızda kolaylıkla ulaşabilirsiniz...

385 Gaziantep Üniversitesi Personel Alımı

9 unvan dahlinde 385 personel alımı yapılacaktır. KPSS taban puansız yapılacak olan bu alımlar için sınava katılmış olmaları zorunludur. En az lise mezunu olanlar adayların başvuru yapabileceği ilan detayları için tıklayınız.

Milli Eğitim Bakanlığı 5 Bin Memur Alımı Yapacak

Bakan Özer tarafından merkez ve taşra teşkilatlara 5 bin memur ataması yapılacaktır. Atamalar büro personeli, avukat, mühendis, diyetisyen ve hemşire kadrolarında yapılacaktır. Başvuru yapmak için tıklayınız.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 163 Hastane Personeli İlanı

Ankara ve İstanbul lokasyonlarında istihdam için alınacak olan başvurular bugün başlamıştır. Lise mezunlarının da başvuru yapacağı ilana ilişkin KPSS puan sıralamasına göre alım yapılacaktır. 31 Mart 2023 tarihine kadar online başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Başvuru için tıklayınız.

Süleyman Demirel Üniversitesi 311 Kamu Personel Alım Listesi

153 lise, 22 önlisans ve 136 lisans mezunu eğitim kategorilerine göre alım yapılacaktır. İlana başvurular Resmi Gazete yayım tarihi itibariyle alınmaya başlanmıştır. Özel ve genel başvuru şartları ise belli olmuştur. Şartlar ve başvurular için tıklayınız.

Samsun Büyükşehir Belediyesi 90 İtfaiyeci ve Memur Alımı Kılavuzu

Söz konusu ilan dün Kamu İlan resmi sitesin de yayımlanmıştır. KPSS sınavından 70 puan almak şartıyla yapılacak olan atamalar GİH 10. Derece de gerçekleşecektir. Başvuru için tıklayınız.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi 144 Devlet Personeli Alımı

Bünyesine bağlı fakültelerde ve ana yerleşmede istihdam edilmek üzere 144 devlet personeli alımı yapılacaktır. 24 Mart’a kadar devam edecek olan başvurular Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacaktır. Detaylar için tıklayınız.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayın

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.