Sağlık Bilimleri Üniversitesi 163 Hastane Personeli İşçi Alımı İlanı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 163 Hastane Personeli İşçi Alımı İlanı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Resmi Gazete den beklenen ilan yayımladı. Hastane personeli kadrosunda çalışmak isteyen için yayımlamış olan ilan için sağlıkçı olmayanlar içinde ihtiyaç halinde kadrolara yer verildi! KPSS puan şartı var mı?

Üniversite farklı sağlık alanlarında hizmet yapmaktadır. Söz konusu durum ile hastanenin iş gücü alımı artmış ve farklı unvanlarda ve kadrolarda istihdam ortamlarının yaratılmasına zemin hazırlamıştır ve ilanı paylaşmıştır. Üniversitelerin yayımlamış olduğu ilanlar güvenlik iş alanları ve iş hakları konusunda detaycı oldukları için, geniş kitleler tarafından tercih edilen ilanlar arasındadır.

Ülkemizde yaşanan doğal afetler sonucunda iş bulmakta zorlanan aday sayısında da artış görülmüştür. Sağlık bilimleri Üniversite yıllardır yayımlamış olduğu ilanlar ile birçok kişiye istihdam alanları oluşturmuştur. Alımlar her ilana göre farklılık göstermekle birlikte güncel olan bu ilana göre 4/B sözleşme kapsamında yapılacaktır. Farklı birimlerin de istihdam edilmek üzere ilana çıkan kurum lise mezunu olanlardan başlamak kaydıyla lisans mezunu olan adaylarda dahil olmak üzere farklı meslek gruplarında kılavuz yayımlamıştır. İlana başvuru yapmanız için KPSS sınavına katılmış olmanız yeterlidir. Bir sevindirici haber daha taban puan şartı aranmayacaktır. Puan engeli bu ilanla önünüzde engel olmaktan çıkmıştır.

Peki Hastane Personeli Alımı ve İşçi Alımı Hangi Mesleklerde Yapılacak?

Lise mezunlarının başvuru yapacağı destek personeli kadrosunda Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığında istihdam edilmek üzere bakım - onarım elemanı ve temizlik personeli için 60 kadro ayrılmıştır. (P94 puan türü dikkate alınacaktır.)

Diğer ilanlardan farklı olmak üzere güvenlik görevlisi alımı kadrosuna bu sefer yalnızca ortaöğretim eğitimi düzeyindekiler başvuru yapacaklardır. İstanbul ve Ankara yerleşkesi için alımlar yapılacak ve özel güvenlik kart istenmektedir. 33 kadro ayrılmıştır.

İnşaat, Elektrik, Tesisat Teknoloji bölüm mezunları da unutulmamıştır. Meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun olanlar başvuru yapacaklardır. 7 personel alınacaktır.

Soğutma Teknolojisi, Makine ve Bilgisayar Teknolojisi önlisans mezunlarından ise 4 tekniker alımı yapılacaktır.

34 kadro ile de Anestezi, Tıbbi Görüntüleme, Ağız ve Diş Sağlığı, Biyomedikal Cihaz, Diş Protez Teknisyenliği, Biyomedikal Cihaz Tekniker mesleklerinde sağlık tekniker alınacaktır.

3 Ankara yerleşkesi için lisans mezunu hemşire alımı yapılacaktır.

11 büro personeli ise Makine v Muhasebe lisans mezunlarından alınacaktır.

Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Sağlık Bilimleri Üniversitesi tarafından ilana başvurular yayım tarihi itibariyle alınmaya başlanmıştır. (16.03.2022) Başvuruların 31 Mart 2023 tarihine kadar tamamlanmış olması gerekiyor. Başvurular online olarak yapılacaktır. Başvurularınızı kolaylıkla gerçekleştirmeniz için başvuru linki sizlere sunulmuştur.

Başvuru linki

Başvuru kılavuzu

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayın

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.