Belediyeler ve Üniversiteler 881 İşçi, Memur İle Kamu Personeli Alacak

Belediyeler ve Üniversiteler 881 İşçi, Memur İle Kamu Personeli Alacak

Belediyeler ve Üniversiteler 881 kamu personeli alımı ilanları yayınlayarak başvuruları kabul ediyor. Farklı şehirlerde bulunan kurumlara işçi, memur ve kamu personel alımı başvuru şartları ile şekli tarihleriyle birlikte erişime açtık.

Belediyeler ve Üniversiteler 881 Kamu Personeli Alımı İlanları

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına istihdam kapsamında yerleştirmeler yapılacak. En az ilkokul mezunu adaylar arasından alımı yapılacak iş ilanları çıkabiliyor. Her kurum başvuru şekli ve şartları farklı olduğu üzere sunduğumuz ilanlar inceleyiniz.

MEB KPSS’siz Kamu Personel Alımı

Milli Eğitim Bakanlığı YİGİTEK memur alımı kapsamında danışman alımı gerçekleştiriyor. Kurum d branşta bu alımı gerçekleştiriyor. Başvuruları elektronik ortamda ikamet şartı olmadan yapılıyor. Satın alma branşı özellikleriniz sizlere sunduk. Diğer branşlar ve başvuru ekranı için sayfa sonuna lin ilave ettik. İnceleyerek işlem yapmak için tıklayın.

Balıkesir Erdek Belediye Başkanlığı Kamu Personeli Alımı

Kamu kurum ve kuruluşlarına personel alımı kapsamında yayınlanan ilana göre mühendis alımı ve mimar alımı yapılıyor. Aşağıda kılavuzunu sunduğumuz ilana başvurular nasıl yapılacağı yazıyor. Alım açıktan atama yöntemi için tıklayın.

Bursa Uludağ Üniversite Hastanesi 32 Kamu Memur Alımı

Resmi Gazete ilanına göre hastane personeli alımı KPSS’siz ve KPSS’li olarak yapacak. Kurum başvuruları yayınlanması ile başladı. Kamu ilanları başvurusu yapacaklar kılavuzu incelemeden işlem yapmasın. Başvuru şekli için tıklayın.

İstiklal Üniversitesi 48 Kamu İşçi Alımı İlanları

Resmi Gazete ilanına göre Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi personel alacak. İlana adaylar Türkiye’nin tüm şehirlerinden başvuru yapabilecek. Kamu kadrolu personel alımı olduğu üzere en az KPSS 50 puan ve üzeri olması istenmektedir. Kamupersonelialim.com olarak branş ve başvuru şekilleri için tıklayın.

Hacettepe Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Resmi Gazete 24 Kasım 2023 tarihinde yayınlanan ilana göre Üniversite personel alımı yapacak. Başvuruları Türkiye geneli elektronik ortamda yapılacak. İşe alımı yapılacak kişilere ortalama 47 bin TL ödeme yapılacak. Başvuru şekli için tıklayın.

Sağlık Bakanlığı kamu personel alımı ilanları gibi ilanlar gelecek. İlanları kaçırmamak için aşağıda bulunan cep uygulamamızı indirin.

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.