Hacettepe Üniversitesi 47 Bin TL Maaşla Sözleşmeli Personel Alacak

Hacettepe Üniversitesi 47 Bin TL Maaşla Sözleşmeli Personel Alacak

Hacettepe Üniversitesi Rektörlüğü sözleşmeli personel alımı için ilana çıktı. Kurum sözleşme gereği bürüt maaşın 2 katı olan 47 bin TL maaş ödemesi yapacak. Başvuruları internet ortamında Türkiye genelinden gerçekleşecek.

Hacettepe Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Resmi Gazete 24 Kasım 2023 tarihinde yayınlanan ilana göre Üniversite personel alımı yapacak. Başvuruları Türkiye geneli elektronik ortamda yapılacak. İşe alımı yapılacak kişilere ortalama 47 bin TL ödeme yapılacak.

Devlet Personel Alımı Başvuruların Alınma Şekli ve Tarihi

Adaylar başvurularını https://bidb.hacettepe.edu.tr internet sitesinde yer alan, ilgili sınav duyurusu bölümünde yayımlanacak olan başvuru linki aracılığıyla 24 Kasım 2023 - 8 Aralık 2023 tarihleri arasında saat 23:59:59’a kadar e-Devlet (Hacettepe Üniversitesi – Kariyer kapısı) ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresi üzerinden e-Devlet şifresi ile erişip elektronik ortamda müracaat edeceklerdir.

Başvuru Genel Şartları

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,

(b) bendinde belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak (aylık brüt sözleşme ücret tavanının 2 katı ödenecek pozisyonlardan biri için başvurabileceklerdir),

Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçmeyecekler için en az 3 (üç) yıllık, diğerleri için en az 5 (beş) yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak. Sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılıyor.

Devlet memur alımı kılavuzu

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.