Balıkesir Erdek Belediyesi Mühendis ve Mimar Alımı Kamu İlanı

Balıkesir Erdek Belediyesi Mühendis ve Mimar Alımı Kamu İlanı

Balıkesir Erdek Belediye Başkanlığı tarafından kamu personeli alımı için kamu ilanı yayınlandı. Kurum ilanına göre Türkiye geneli başvuru ile mimar alımı ve mühendis alımı yapacak. Kurum resmi ilan kılavuzu sunuldu.

Balıkesir Erdek Belediye Başkanlığı Kamu Personeli Alımı

Kamu kurum ve kuruluşlarına personel alımı kapsamında yayınlanan ilana göre mühendis alımı ve mimar alımı yapılıyor. Aşağıda kılavuzunu sunduğumuz ilana başvurular nasıl yapılacağı yazıyor. Alım açıktan atama yöntemi ile yapılacak.

Belediye Personel Alımı Başvuru Şekli

Adaylar, başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte 08 Ocak 2024 – 11 Ocak 2024 gününe kadar (mesai saatleri arasında) Yalı Mahallesi Pazar Caddesi No:14 Erdek/BALIKESİR İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile müracaatlarını yapabileceklerdir.

Belediye Memuru Alımı Özel Şartları

İlan edilen unvanlar için mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen KPSS puanını almış olmak.

Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

Mühendis Alımı: İlan edilen unvanlar için mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen KPSS puanını almış olmak. Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

Mimar Alımı: Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin mimarlık bölümünden mezun olmak.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.