6 Şehir Hastaneleri 1012 Kamu personel, İşçi ve Memur Alımı İlanları

6 Şehir Hastaneleri 1012 Kamu personel, İşçi ve Memur Alımı İlanları

6 şehir hastaneleri 1012 kamu personel alımı, işçi alımı ve memur alımı yayınladı. İlanlara göre; araştırma hastanesi, üniversite hastanesi ve devlet hastaneleri bu ilanları yayınladı. Başvuruları kabul ediliyor.

6 Şehir Hastaneleri 1012 İşçi, Kamu Personel ve Memur Alımı

Kamu Hastanelerine iş arayanlar! 6 şehirde hastane personel alımları yapılıyor. Araştırma hastanesi, şehir hastanesi, üniversite hastanesi ve devlet hastanesi istihdamları yapıyor. Hangi şehir kaç personel alacağı listesi aşağıda sunduk. Aşağıda bulunan cep uygulamamızı indirerek tüm ilanlara anlık ulaşın.

İstanbul Üniversite Hastanesi Kamu Personeli Alımı

Resmi Gazete ilanı ile Üniversite Hastanesi 46 kadro açıkladı. Kurum ilanına göre 8 branşta alım olacak. Sistem programcısı, çözümleyici, mühendis, sağlık teknikeri, sağlık fizikçisi, hemşire, fizyoterapist, büro personeli, biyolog, hizmetli ve büro personeli alımı olarak yapılacak. Aşağıda sunduğumuz kılavuzu inceleyin. İstanbul Üniversitesi için tıklayın.

Atatürk Üniversite Hastanesi Memur Alımı

Erzurum Atatürk Üniversitesi sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyuruldu. İlana göre 6 farklı branşta alım yapılacak. Lise, önlisans ve lisans mezunu olan adayların başvurusu alınacak. Türkiye genelinden başvuru kabul edilecek. Aşağıda sunduğumuz kılavuzu için tıklayın.

Hacettepe Üniversite Hastanesi İşçi Alımı

Üniversite personeli alımı iş ilanları kapsamında hizmetli alımı ve büro personeli alımı yapılacağı adayların erişimine açıldı. Ankara iş ilanları kapsamında sunulan ilana Türkiye genelinden başvuru alınacak. İlan detayları için tıklayın.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi 58 Personel Alımı

İstanbul Medeniyet Üniversitesi 58 kamu işçi alımı yapıyor. Başvuru yapacaklarda 40 üst yaş sınırı bulunuyor. Farklı branşlardan alım yapılacak olup ikamet şartı aranmıyor. Türkiye genelinden başvuru nasıl yapılacağı ilan için tıklayın.

Kocaeli Gebze Üniversitesi Devlet Personel Alımı

KPSS 50-55 puanları ile başvuru yapılacak kamu personeli alımı ilanları yayınlandı. Kurum koruma ve güvenlik görevlisi, temizlik personeli ve aşçı alımı olarak yapacak. 7 kadro başvuru şartları ve şekli aşağıda sunduğumuz kılavuzu tıklayın.

Cerrahpaşa Hastane Personeli Alımı 278 Kadro

Cerrahpaşa Hastanesi kendi bünyesine istihdam etmek üzere işçi alımı, düz memur alımı ve sağlık personeli alımı yapıyor. Lise, önlisans ve lisans mezunları ikamet şartsız olarak başvuru yapacak. Branşlara göre kadro dağılımları detayları için tıklayın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum