Cerrahpaşa Hastanesi 278 İşçi, Düz Memur ve Sağlık Personeli Alacak

Cerrahpaşa Hastanesi 278 İşçi, Düz Memur ve Sağlık Personeli Alacak

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Hastanesi 278 işçi, memur, sağlık personeli ve kamu personeli alımı ilanları yayınladı. Alımı yapılacaklar en az lise mezunu olması isteniyor. İşe yerleşim Üniversitenin birimlerine yapılacak.

İstanbul Üniversitesi 278 Kamu Personeli Alımı

Cerrahpaşa Hastanesi kendi bünyesine istihdam etmek üzere işçi alımı, düz memur alımı ve sağlık personeli alımı yapıyor. Lise, önlisans ve lisans mezunları ikamet şartsız olarak başvuru yapacak. Branşlara göre kadro dağılımları detayları kamupersonelialim.com da sunduk. Kılavuz linki ilanın sonunda verildi.

Hastane Personel Alımı Branş Unvan Listesi

Hasta bakım ve temizliği, temizlik personeli, hemşire, psikolog, terapist, sağlık fizikçisi, fizyoterapist, biyolog, büro personeli, teknisyen, tekniker, tıbbi sekreter, ağış ve diş teknikeri, bilgi işlem personeli, şoför, mühendis ve mimar alımı yapılacak.

Üniversite Kamu Personel Alımı Genel Başvuru Şartları

Belirtilen öğrenim düzeylerinin birinden mezun olmak, aranan nitelikleri taşımak ve belgelendirmek.

Adayların ilgili 2022 KPSS (B) grubu puan türüne sahip olması gerekmektedir. Ortaöğretim Mezunları için 2022 KPSS-P94, Ön Lisans Mezunları için 2022 KPSS-P93, Lisans Mezunları için 2022 KPSS-P3 puan türü esas alınacaktır.

Hali hazırda İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa personeli olmamak.

Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmek, vardiyalı çalışma düzenine uyum göstermek ve engel durumu bulunmamak.

Tüm pozisyonlar için görevini tam zamanlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunu ve benzeri engelleri bulunmamak. (Destek Personeli ve Büro Personeli kadrolarına başvuran adayların başvuru tarihi itibariyle herhangi bir önlisans veya lisans örgün eğitim programlarında kaydı bulunmamak.)

Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği bulunmamak.

Tüm pozisyonlar için Rektörlük tarafından gerekli görüldüğü hallerde görev yerlerinde değişiklik yapılabilecektir.

Veteriner Fakültesi Uygulama ve Araştırma Hayvan Hastanesine alınacak kadro pozisyonları için görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunu, her türlü hayvan, her türlü böcek vb. fobisi-alerjisi ve benzeri engelleri bulunmadığına dair beyanda bulunan adaylar atanmaya hak kazandığında bu konuda hekim raporu getirecek olup getirmediği takdirde atanma hakkından feragat etmiş sayılacaktır.

Başvuru Şekli ve Tarihleri

Adaylar başvurularını 27 Kasım 2023 ile 11 Aralık 2023 tarihleri arasında https://personelbasvuru.iuc.edu.tr internet adresi üzerinden kayıt oluşturularak online olarak yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.