Atatürk Üniversitesi 99 Sözleşmeli Personel Alımı

Atatürk Üniversitesi 99 Sözleşmeli Personel Alımı

Atatürk Üniversitesi 99 kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. İlana göre sağlık personeli alımı, tekniker, koruma ve güvenlik görevlisi, temizlik personeli, teknisyen ve büro memuru alımı yapılıyor. Başvuruları alınıyor.

Atatürk Üniversitesi 99 Kamu Personeli Alımı İlanları

Kamu ilanı ile Erzurum Atatürk Üniversitesi sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyuruldu. İlana göre 6 farklı branşta alım yapılacak. Lise, önlisans ve lisans mezunu olan adayların başvurusu alınacak. Türkiye genelinden başvuru kabul edilecek. Aşağıda sunduğumuz kılavuzu inceleyiniz.

Devlet Personel Alımı Kurum Açıklaması

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4'üncü maddesinin B fıkrasına göre istihdam edilmek ve giderleri Üniversitemiz Özel Bütçesinden karşılanmak üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararına ekli "Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar"ın Ek 2'nci maddesinin (b) fıkrasına göre 2022 KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle, aşağıda belirtilen pozisyonlara 99 (Doksan Dokuz) adet sözleşmeli personel alınacaktır.

Sağlık Personeli Alımı Başvuru şekli ve Tarihleri

Başvuru yapacak adayların, https://www.atauni.edu.tr// web adresinde "Duyurular" kısmında bulunan Başvuru Formunu indirerek eksiksiz birşekilde doldurması, istenilen belgelerle birlikte 11 Aralık 2023 (mesai saati bitimine kadar) İlanda belirtilen müracaat birimlerimize şahsen veya vekalet vermek suretiyle başvuru yapılacaktır.

Büro Memuru Alımı Genel Şartları

2022-KPSS lisans mezunları için KPSS P3, ön lisans mezunları için KPSS P93, ortaöğretim (Lise ve dengi) mezunları için ise KPSS P94 puanına sahip olmak.

Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya tecilli olmak.

Tüm unvanlara başvuracak adayların, başvuracağı kadroya ilişkin hizmetleri ve kurumun vereceği benzeri diğer görevleri sürekli yapmasına mani olabilecek hastalık ve benzeri engeli bulunmamak.

Vazifesini yerine getirmeye engel olabilecek zihinsel ya da fiziksel herhangi bir engele sahip olmadığını kanıtlayan nitelikte bir sağlık belgesine sahip olmak. Erzurum İş İlanları olarak açıklandı.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.