İstanbul Üniversitesi 36 Kadro 4/B Sözleşmeli Personel Alımı (KPSS 50-60-70 Puan)

İstanbul Üniversitesi 36 Kadro 4/B Sözleşmeli Personel Alımı (KPSS 50-60-70 Puan)

İstanbul Üniversitesi 36 kadroda 4/B sözleşmeli personel alımı yapıyor. Üniversite hastanesine KPSS 50-60-70 puanla yerleştirilmek üzere sağlık teknikeri, sağlık fizikçisi, hemşire, fizyoterapist, büro personeli, biyolog, hizmetli ve büro personeli alımı.

İstanbul Üniversitesi 4/B Sözleşmeli Personel Alımı

Resmi Gazete ilanı ile Üniversite Hastanesi 46 kadro açıkladı. Kurum ilanına göre 8 branşta alım olacak. Sistem programcısı, çözümleyici, mühendis, sağlık teknikeri, sağlık fizikçisi, hemşire, fizyoterapist, büro personeli, biyolog, hizmetli ve büro personeli alımı olarak yapılacak. Aşağıda sunduğumuz kılavuzu inceleyin.

Kamu Personeli Alımıo Başvuru Şekli

Başvuruları 14 Aralık 2023 tarihi bitimine kadar (mesai saati bitimine kadar) https://pbys.istanbul.edu.tr/basvuru adresinden çevrimiçi olarak yapılacaktır. Müracaat sonunda adayların beyan ettikleri Kamu Personeli Seçme Sınav Sonuçları ÖSYM Başkanlığından kurumumuz tarafından teyit edilecektir.

Kamu Personel Alımı

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek gün ve saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmek.

Başvuracak adayların 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmaları gerekmekte olup Lisans için 2022 KPSS-P3; Ön lisans için 2022 KPSS-P93 ve Ortaöğretim için 2022 KPSS-P94 puan türü esas alınacaktır.

657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4 üncü maddesinin B bendi uyarınca hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Cumhurbaşkanı kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde fesih tarihinden, sözleşmeyi yenilememeleri hâlinde sözleşmenin bitiminden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.