Hacettepe Üniversite 16 Kadrolu Hizmetli ve Kamu Personeli Alımı

Hacettepe Üniversite 16 Kadrolu Hizmetli ve Kamu Personeli Alımı

Hacettepe Üniversitesi yayınladığı ilana göre hizmetli alımı ve kamu personeli alımı yapacak. Büro personeli alımı yayınlanan kadroya göre çoğunlukta yer alıyor. En az KPSS 60-65 puanı bulunan adayların başvurusu alınacak.

Hacettepe Üniversitesi 16 Kadrolu Kamu Personeli Alımı

Üniversite personeli alımı iş ilanları kapsamında hizmetli alımı ve büro personeli alımı yapılacağı adayların erişimine açıldı. Ankara iş ilanları kapsamında sunulan ilana Türkiye genelinden başvuru alınacak.

Büro Personeli Alımı 14 kişi: Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Büro Hizmetleri ve Sekreterlik, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı, Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Sekreterlik, Yönetici Asistanlığı Ofis Yönetimi ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

Büro Görevlisi Alımı 1 kişi: Herhangi bir lisans programından mezun olmak. ÖSYM Başkanlığınca yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) katılarak en az (B) düzeyinde İngilizce bildiğini belgelemek veya bu seviyede bildiğine ilişkin uluslararası geçerliliği bulunan bir dil belgesine sahip olmak. Yabancı dil belgelerinin denkliği hususunda ÖSYM Başkanlığının 06.04.2021 tarihli Yabancı Dil Sınavları Eşdeğerlik Yönergesi ve 24.10.2023 tarihli Eşdeğerlik Tablosu esas alınacaktır.

Hizmetli Alımı 1 kişi: Ortaöğretim (Lise ve dengi) kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak. Üniversite Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalında Tıp Fakültesi öğrencilerinin uygulamalı eğitim derslerinde kullanılan kadavranın bakımı, ilaçlaması, bertaraf edilmesi, muhafaza edilmesi ve benzeri işleri yapacak niteliğe sahip olmak. En az 1 yıl tecrübeli olmak ve belgelemek.

Kamu Memur Alımı Başvuruların Alınması

Başvurular e-Devlet platformu üzerinden 01 Aralık 2023 – 15 Aralık 2023 tarihleri arası Kariyer Kapısı kamu işe alım isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr bağlantısı üzerinden gerçekleştirecektir.

Personel alımı başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.