11 Kamu Kurumu Aralık Ayı 8788 İşçi Memur ve Kamu Personel Alımı İlanları

11 Kamu Kurumu Aralık Ayı 8788 İşçi Memur ve Kamu Personel Alımı İlanları

11 kamu kurumu Aralık ayı içerisinde 8788 devlet personel alımı, personel alımı, işçi alımı, memur alımı ve kamu personeli alımı ilanları yayınlandı. Kamu kurumları öğrenim, yaş, KPSS ve diğer tüm şartları yazımızda…

11 Kamu kurumları 8788 personeli alımı, memur alımı, personel alımı, işçi alımı, devlet personel alımı ve sürekli işçi alımı yapılıyor. Her ilanda ayrı yaş, öğrenim, KPSS ve daha diğer özel şartları bulunuyor.

Adaylar ilanlara ulaşmak için mavi yazılı başlıklara tıklama yöntemi ile detaylara ulaşabilirsiniz. Başvuru tarihlerine ve kılavuzlara ulaştığınızda incelemeden başvuru yapmamanızı öneririz.

MİT Personel Alımı

Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanlığı kamu personel alımı başvuru ekranını açtı. MİT koruma ve emniyet memuru alımı yapıyor. MİT personel alımı koruma ve emniyet memuru branşında yapılacak. MİT kariyer başvurusu için sayfa sonuna link adresi ilave edilmiştir. Aralık ayı boyunca başvuru kabul edecek.

TCMB 40 Memur Alımı

Türkiye Cumhuriyeti Merkez bankası bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapıyor. İlana göre alınacaklara uzman yardımcısı ünvanı verilecek. 40 uzman yardımcısı alımı kılavuzu haberin sonunda yer alıyor. 13 Aralık 2021 tarihi bitimine kadar başvuru alıyor.

Aile Bakanlığı 15 Devlet Personel Alımı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı yapıyor. Aile Bakanlığı sözleşmeli memur alımı hangi şartlarda ve nasıl yapacak. Kimler bakanlık ilanına başvuru yapabilir. 6 Aralık 2021 tarihi bitimine kadar başvuru kabul edecek.

BDDK 9 Kamu İdari Personel Alımı Duyurusu

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu sekreter, şoför ve düz memur alımı yapıyor. Kamu personeli alımı niteliğinde olan ilana lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapacak. 8 Aralık 2021 tarihine kadar başvuru alacak.

THY Müşteri Temsilcisi Alımı

Türk Hava Yolları personel alımı için ilana çıktı. İlana göre en az lise mezunu olan adaylar Türkiye genelinden bu alıma başvuru yapabilecek. Başvuru ekranı sayfa sonunda erişime sunuldu. Aralık ayı boyunca başvuruları devam edecek.

Eğitim ve Araştırma Hastanesi 77 Kamu Personeli Alımı

Eskişehir Osmangazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi devlet personel alımı olarak istihdam yapıyor. Kaloriferci, sıhhi tesisatçı, hasta bakım personeli ve temizlik görevlisi alımı olarak sonuçlanacaktır. Personel alımı ilanına başvuru yapacaklar lise mezunu olacaktır. Başvuruları 8 Aralık 2021 tarihi bitimine kadar alınıyor.

TUŞAS TAİ Personel Alımı İş İlanları

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii TUSAŞ tarafından yayınlanan iş ilanlarına göre bünyesinde çalışmak üzere yeni personel alımları başladı. Aralık ayı boyunca başvuru alacak.

Kamu Hastanesi 121 Sağlık Personeli Alımı

Atatürk Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere kamu personel alımı yapacağını ilan etti. Resmi gazete üzerinden yayımlanan ilanlarına göre 3 eczacı, 10 Hemşire, 2 psikolog, 8 sağlık teknikeri 6 röntgen teknisyeni alımı ile beraber toplam 121 sağlık personeli alımı ve memur alımı yapıyor. 3 Aralık bitimine kadar başvuru alıyor.

ODTÜ 27 Personel Alımı

ODTÜ (Orta Doğu Teknik Üniversitesi) tarafından yapılan en son resmi kamu personeli alımı ilanı ile üniversite bünyesine en az lise mezunu 42 sözleşmeli personel alımı yapıyor. 6 aralık 2021 tarihi bitimine kadar başvuru alacak.

Şehir Hastanesi 52 Düz Memur Alımı

Tarsus Üniversitesi Türkiye genelinden başvuruları kabul edilecek olan yeni personel alımı ilanı yayınlandı. İlana göre lise, önlisans veya lisans mezunları bu kadrolu alıma başvuru yapabilir. 4/B olarak alım hangi şartlarda yapılacağı adayların erişimine sunuldu. 3 Aralık 2021 son gün olarak ilan edildi.

İstanbul Esenler Belediyesi Personel Alımı

Esenler Belediyesi tarafından yapılan ilan açıklama ile yapılacak bu personel alımına Türkiye genelinden herkes başvuru yapabilecek. 24-28 Ocak 2022 başvuru tarihleri olarak açılandı.

Günlük ilanlara anlık ulaşmak için cep uygulamamızı indirin.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum