Kamu Hastanesi 121 Sağlık Personeli alımı ve Memur Alımı

Kamu Hastanesi 121 Sağlık Personeli alımı ve Memur Alımı

Kamu Hastanesi Personel Alımı İlanı. Resmi gazete üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Atatürk Üniversitesi sağlık personeli alımı ve memur alımı yapıyor. Türkiye genelinden başvuru oluyor.

Kamu Hastanesi Sağlık Personeli Alımı ve Memur Alımı Duyurusu

Atatürk Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere kamu personel alımı yapacağını ilan etti. Resmi gazete üzerinden yayımlanan ilanlarına göre 3 eczacı, 10 Hemşire, 2 psikolog, 8 sağlık teknikeri 6 röntgen teknisyeni alımı ile beraber toplam 121 sağlık personeli alımı ve memur alımı yapıyor.

Özel Şartlar;

Sağlık teknikeri alımı için adayların Yükseköğretim Kurumlarının Fizyoterapi programı mezunu olmak, 3. Basamak Üniversite Hastanesinde 3 yıl çalışmış ve deneyimli olmak ve belgelendirmek.

Anestezi teknikeri olarak başvuru yapacak adayların Yükseköğretim Kurumlarının Anestezi Programı Mezunu Olması gerekmektedir.

Hemşire alımı olarak başvuru yapacak adayların Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümünden mezun olmak. Üniversite Hastanesinde 3 yıl çalışmış ve deneyimli olmak ve belgelendirmek.

Eczacı alımı için Eczacılık Fakültesi Mezunu Olmak.

Sağlık teknikeri İlk ve Acil Yardım Teknikeri unvanında başvuru yapacak adayların Yükseköğretim Kurumlarının İlk ve Acil Yardım programı mezunu olmak. Belgelendirmek kaydıyla 3. Basamak Üniversite Hastanesi Acil Yardım Kliniğinde en az 3 yıl deneyimli olmak.

Röntgen teknisyeni alımı için adayların Sağlık Meslek Liselerinin Röntgen Teknisyenliği Bölümü Mezunu Olmaları gerekmektedir.

Sağlık teknikeri alımı için Yükseköğretim Kurumlarının Diş Protez Teknolojisi Programı bölümü mezunu olmak. Adayların KPSS93, KPSSP94, KPSSP3 puanlarıyla alınacaktır.

Sağlık Personel Alım Başvuru Şekli

Başvurular 19 Kasım 2021 tarihinde başlamış 3 Aralık 2021 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü, Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığı ve Veteriner Fakültesi Dekanlığı Erzurum adresine şahsen gidilip yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.