Üniversite Mezunu Zabıta 15 Kamu Personeli Alımı 4-7 Bin Maaş

Üniversite Mezunu Zabıta 15 Kamu Personeli Alımı 4-7 Bin Maaş

Resmi Gazete ilanı ile yapılan son kamu personeli alımı açıklaması ile Belediye bünyesine Üniversite mezunu yeni kadrolu ve GİH sınıfında çalıştırılacak 15 Zabıta Memuru alımı yapılacak. Zabıta alımı başvuruları ne zaman yapılacak?

Kamu personeli alımı yeni iş ilanı ile üniversite mezunu 15 Zabıta Memuru Belediye bünyesinde çalıştırılmak üzere GİH sınıfında kadrolu olarak KPSS puan türüne göre başvuru şartlarını taşıyan personel adayları arasından alınacak. Alımı yapılacaklar ortalama 4-7 bin TL maaş ödenecek.

Türkiye Geneli Başvuru Esenler Belediyesi Personel Alımı

Esenler Belediyesi tarafından yapılan ilan açıklama ile yapılacak bu personel alımına Türkiye genelinden herkes başvuru yapabilecek.

Belediye personel alımı 15 Zabıta memuru adaylarının üniversite lisans iktisat, işletme, kamu yönetimi, maliye, ekonometri, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölüm mezunu olmaları, kadın ve erkek adayların 2020 yılında düzenlenen merkezi KPSS P3 puanı esas alınarak en az 70 puan ile başvuru yapması gerekmektedir.

Adayların ayrıca başvuru sonrasında düzenlenecek olan 24 Ocak 2021 tarihi ile 28 Ocak 2021 tarihleri arasında sözlü sınavının yapıldığı tarih itibariyle 31 yaşından gün almamış olması isteniyor.

Erkek adayların en az 167 santim, kadın adayların en az 160 santim olması gibi başlıca şartlar aranmaktadır.

İstanbul Esenler Belediye 2022 Personel Alımı Başvuruları

İstanbul Esenler Belediyesi tarafından yapılacak olan personel alımı için düzenlenecek sözlü sınavı ve uygulama sınavına katılabilmek için adayların başvuru kılavuzunda belirtilen evrakları hazırlaması ve bu belgeleri 10 Ocak 2022 tarihi ile 14 Ocak 2022 tarihleri arasında Esenler Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.

Belediye memur alımı için başvuruların sadece bizzat yapılması kabul görecek.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum