Üniversite Kurumları Şartsız Koşulsuz 2000 Kamu Personel Alımı Yapacak

Üniversite Kurumları Şartsız Koşulsuz 2000 Kamu Personel Alımı Yapacak

Türkiye’nin hemen hemen yer ilinde üniversite bulunmasıyla; üniversite kurumlarında kamu personel alımı ilanları ise hız kesmeden yayımlanmaya devam ediyor. Güncel yayımlanmış olan üniversite personel alımı ilanları için tıklayınız...

Üniversite kurumları kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 6 farklı kurum tarafından yayımlanan başvuru kılavuzuna göre 2000 üniversite personel alımı yapacaktır. Gebze Teknik Üniversitesi, Mersin Tarsus Üniversitesi, Erzurum Teknik Üniversitesi, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi ve Manisa Celal Bayar Üniversitesi bünyesinden alımlar gerçekleşecektir. Başvuru ve alım yapılacak kadro detayları haberde verildi!

Gebze Teknik Üniversitesi 29 Personel Alımı

Teknik Üniversitesi tarafından yayımlanmış olan başvuru kılavuza göre 7 farklı kadro da olmak üzere 29 personel alımı yapılacaktır. Alımlar için adayların minimum düzeyde KPSS sınavından eğitim almış olduğu öğrenim seviyesine uygun olarak 40 puan almış olmaları gerekmektedir. Lise, önlisans ve lisans mezunu olanların başvuru yapacağı ilan detayları için tıklayınız.

Mersin Tarsus Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı

Tarsus Üniversitesi, KPSS sınavından en az 65 puan almış olan adaylardan başvuru için gerekli olan şartları sağlayanların arasından sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Başvuru şartları için tıklayınız.

Erzurum Teknik Üniversitesi Memur Alımı

KPSS 55 puanla yapılacak olan alımlara en az lise mezunları başvuru yapabileceklerdir. Temizlik personeli, koruma güvenlik görevlisi ve farklı meslek gruplarında alınacak olan destek personeli kadroları için alım yapılacaktır. Başvurular için gerekli olan koşullar için tıklayınız.

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Devlet Memuru Alımı

177 devlet memuru alımı başvuru kılavuzu ile karşımıza çıkan üniversitesi farklı kadro ve mesleklerde alım yapacaktır. Lise, önlisans ve lisans kadroları için ayrı ayrı yapılacak olan alımlar için ilgili unvanlara tıklamak için tıklayınız.

İzmir Ege Üniversitesi İşçi Alımı İlanı

Üniversite tarafından 2 farklı grupta 9 sözleşmeli bilişim personeli mesleğinde işçi alımı yapılacaktır. Başvuru yapmak için tıklayınız.

Süleyman Demirel Üniversitesi Sınavsız KPSS’siz 311 Personel Alım İlanı

KPSS puanı olmayanlar için de uygun olan bir ilan yayımlanmıştır. Adaylar başvurularını yapmaya başlamışlar. Başvurular 29 Mart 2023 tarihine kadar alınacaktır. Son başvuru gününü geçmesi sonucunda yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru ekranı için tıklayınız.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi 144 Kamu Personel Alımı Başvuru Ekranı

Lise mezunu adaylardan başlamak kaydıyla lisans ve önlisans mezunları için açılmış olan kadrolara Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olanlar başvuru yapacaklardır. Başvuru linki için tıklayınız.

kamu-personel-alimi-001.jpg

Üniversite memuru alımı

İşçi alımı ilanları

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.