GTÜ Aşçı, Şoför, Koruma… ŞOK! KPSS 40 ile 7 Kadro 29 Personel Alımı

GTÜ Aşçı, Şoför, Koruma… ŞOK! KPSS 40 ile 7 Kadro 29 Personel Alımı

Gebze Teknik Üniversitesi en az lise mezuniyet şartından başlayan 7 kadroya uzanan 29 personel alımı gerçekleştirecek. Aşçı, şoför, koruma ve daha 4 farklı kadroyla 7 meslek dalı imkanı!

Türkiye’nin tercih edilen üniversitelerinden biri olan Gebze Teknik Üniversitesi yeni personel alımlarına başladı. Ülkemizde işsiz vatandaşların en çok aradıkları 7 kadro üzerinden işçi alımı gerçekleşeceği haberi ses uyandırdı. Duyanlarda şok etkisi yaratan asıl nokta ise KPSS 40 itibari ile vatandaşların bu ilana başvuruda bulunabilecek olması! Böylesi duyulmadı, görülmedi… Kaçırılmayacak fırsatı Kamu Personel Alım Ekibi olarak hemen takipçilerimizle paylaşmak istedik. Henüz başvurular alınmıyor. Müracaat kabullerine az kaldı. Detaylar haberimizde.

İlan Edilen Pozisyonlar ve Mezuniyet Şartları

  • 1 erkek koruma ve güvenlik görevlisi lisans mezunu,
  • 1 erkek koruma ve güvenlik görevlisi en az önlisans mezunu,
  • 2 erkek koruma ve güvenlik görevlisi en az lise mezunu,
  • 2 erkek temizlik hizmetleri personeli en az lise mezunu,
  • 13 kadın temizlik hizmetleri personeli en az lise mezunu,
  • 2 erkek bakım / onarım hizmetleri personeli en az lise mezunu,
  • 3 erkek bahçıvan en az lise mezunu,
  • 2 erkek taşıma hizmetleri personeli en az lise mezunu,
  • 2 erkek şoför en az lise mezunu,
  • 1 erkek aşçı en az lise mezunu olmak üzere toplamda 29 personel alımı yapılacak. Yukarıdaki listeden de görüleceği üzere 29 personelden 27’si lise, 1 ‘i önlisans ve 1’i lisans mezunu olacak şekilde işbaşı yapacak.

Üniversite Personel Alımı KPSS ve Diğer Şartlar

KPSS 40, 55 ve 60 puan olmak üzere 3 farklı puan üzerinden işçi alımları yapılacaktır. 2022 yılında düzenlenmiş olan Kamu Personeli Seçme Sınavı sonuçları dikkate alınacaktır. Lisans mezunları için KPSS P3, ön lisans mezunları için KPSS P93, ortaöğretim mezunları için ise KPSS P94 puan türü üzerinden hesaplamalar yapılacaktır. 3 farklı puan seviyesi ve unvanlar şu şekilde bildirilmiştir.

Koruma ve güvenlik görevlisi ve bakım / onarım hizmetleri personeli alımları en az KPSS 55 puanı ile,
Aşçı, taşıma hizmetleri personeli, bahçıvan ve temizlik hizmetleri personeli alımları en az KPSS 40 puanı ile,

Şoför personeli alımları en az KPSS 40 puan ile gerçekleştirilecektir.

Koruma ve Güvenlik personelliği kadrosundan aday olacakların 10 Nisan 2023 günü hesaplaması ile en az 6 ay süre boyunca geçerliliği olan özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmaları gerekmektedir. Kimlik kartı silahlı veya silahsız şekilde kabul edilecektir. Bu pozisyona başvuracak kişilerden istenen diğer şartlar şu şekildedir. 7/24 sistem dahilinde iç ve dış mekanlarda çalışmasına engel bir durumunun bulunmaması, boy uzunluğunun en az 1.70metre olması,18 yaşını doldurmuş olmak, 35 yaşına girmemiş olmak şartları istenmektedir.

Kadın temizlik hizmetleri için 25 – 40 yaş aralığında olmak, erkek temizlik hizmetleri kadrosu için 18 – 35 yaşları aralığında olmak gerekmektedir.

Bakım ve Onarım Hizmetleri personellerinin bir tanesi mekanik, diğeri elektrik bölümü üzerinden işe alınacaktır. Milli Eğitim Bakanlığı, Üniversite ya da Mesleki Yeterlilik Kurumundan alınmış belge istenmektedir.

Başvuruda bulunacak olan bahçıvan adaylarının 18 ile 35 yaş aralığında olmaları gerekmektedir. Ayrıca bu kadro için de Milli Eğitim Bakanlığı, Üniversite ya da Mesleki Yeterlilik Kurumundan alınmış belge istenmektedir.

Taşıma Hizmetleri personellerinin 1.70 metreden kısa olmaması gerekmektedir. 18 ile 35 yaş aralığında olan kişilerden gelen başvurular kabul edilecektir.

Şoför başvurularında; D sınıfı sürücü belgesi ile birlikte psikoteknik belgesi talep edilmektedir. Kabule dilecek yaş aralığı 18 ile 35’tir.

Aşçıların hijyen belgesine sahip olmaları gerekmektedir. 18 ile 35 yaş aralığındaki erkek adayların başvuruları kabul edilecektir. Milli Eğitim Bakanlığı, lise, Üniversite ya da Mesleki Yeterlilik Kurumundan alınmış mesleki belge istenmektedir.

Memur Alımı Başvuru Takvimi ve Başvuru Şekli

İlanı yayınlanan Gebze Teknik Üniversitesi personel alımı için henüz başvuruların alımı açılmadı. Gelen müracaatlar 27 Mart 2023 tarihinde kabul edilecektir. 27 Mart talihinde başlayan başvuru kabulleri 10 Nisan 2023 Pazartesi günü son bulacaktır. Müracaat sadece Üniversiteye ait Personel Daire Başkanlığına ulaşım ile mümkün olmaktadır. Gerekli evrakların “Gebze Teknik Üniversitesi Rektörlüğü – Gebze / Kocaeli” adresine posta yoluyla gönderilmesi de mümkündür.

gtu-asci-sofor-koruma-29-personel-alimi.jpg

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Üniversite Kamu Personel Alımı

Kocaeli İş İlanları

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayın

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.