Üniversite Hastaneleri Mülakatsız İşçi, Personel ve Memur Alımı

Üniversite Hastaneleri Mülakatsız İşçi, Personel ve Memur Alımı

Üniversite Hastaneleri tarafından güncel olarak mülakatsız işçi, personel ve memur alımı yapılacağı açıklandı. Yapılan açıklamaya göre, en az lise mezunu adaylardan başlamak kaydı ile farklı kadro ve pozisyonlarda alım gerçekleşeceği belirtildi.

Üniversite Hastaneleri İş İlanları

Üniversite Hastaneleri kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadro ve pozisyonlarında işçi alımı, personel alımı ve memur alımı yapacaktır. Mülakat şartı olmadan yapılacak olan alım ilanına göre KPSS puanına sahip olmanız gerekmektedir. Yapılacak kurumların listesi ve şartlarını kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın detaylarını verdik. En aşağıda verilen cep uygulamamızı indirerek tüm iş ilanlarına anlık ulaşabilirsiniz.

5 Kurum Tarafından 169 Kamu Personel Alımı Detayları

Galatasaray Üniversitesi 23 Personel Alımı

Galatasaray Üniversitesi, 27 Ekim 2023 tarihinde Resmî Gazete üzerinden yayımlamış olduğu ilana göre 23 personel alımı yapacağını açıkladı. Alımlar; 9 Temizlik Personeli, 1 Bahçıvan, 1 İnşaat Personeli, 1 Boyacı, 1 Elektrikçi ve 10 Büro Personeli olmak üzere 6 farklı kadro da gerçekleşecektir. En az lise mezunu adaylardan yapılacak olan alımlar için öğrenim şartına göre puan türlerinde 60 taban puan almış olmanız gerekmektedir. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Marmara Üniversitesi 3 Bilişim Personeli Alımı

İstanbul iş ilanları kategorisinde 25 Eylül 2023 tarihinde Resmî Gazete üzerinden Marmara Üniversitesi 3 bilişim personeli alımı yapacağını duyurdu. Sistem uzmanı, ağ uzmanı ve bilgi güvenliği uzmanı unvanlarında yapılacak olan alımlar için istenilen öğrenim şartını karşılıyor olmanız gerekmektedir. Başvurular başlamış olup başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 52 Sağlık Personeli Alımı

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere lise, önlisans ve lisans mezunlarından 52 sağlık personeli alımı yapacağını açıkladı. Müracaat etmek isteyen adayların 2022 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından lise mezunlarının P - 94 önlisans mezunlarının P - 93, lisans mezunlarının ise P - 3 puan türünde minimum 60 taban puan almış olması gerekmektedir. Başvuru yapmak ve detaylar için tıklayınız.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi 45 Kamu Memuru Alımı

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi, Kendi bünyesinde istihdam etmek üzere KPSS 60 taban puan ile 45 kamu memuru alımı yapacağını açıkladı. Mülakat şartı olmadan işe alım gerçekleşecektir. Bu nedenle KPSS B grubu puan sıralamasına göre işe alınacak olan personeller belirlenecektir. En az lise mezunu adaylardan müracaatlar kabul edilecektir. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

MKÜ 5 Sözleşmeli Personel Alımı

Mustafa Kemal Üniversitesi, bünyesinde yayımlanmış olan ilana göre 4 farklı branşta 5 sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. Adayların lisans düzeyinde bilgisayar mühendisi, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisi, elektronik mühendisliği veya endüstri mühendisliği bölümlerinden birinden mezun olmuş olması gerekmektedir. Başvurular başlamıştır. Başvuru yapmak ve detaylar için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.