Galatasaray Üniversitesi 23 Personel Alımı! Lise Önlisans Lisans

Galatasaray Üniversitesi 23 Personel Alımı! Lise Önlisans Lisans

Galatasaray Üniversitesi, 27 Ekim 2023 tarihli Resmî Gazete üzerinden yayımlamış olduğu ilana göre 23 personel alımı yapacaktır. Lise, önlisans ve lisans mezunlarından olmak üzere farklı kadro ve pozisyonlar da yapılacak olan alım ilanına detaylar...

Üniversite İş İlanları

Galatasaray Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 23 personel alımı yapacağını duyurdu. 6 farklı kadroda yapılacak olan alımlara göre alım yapılacak kadro ve unvanlar şu şekilde açıklanmıştır: 9 Temizlik Personeli, 1 Bahçıvan, 1 İnşaat Personeli, 1 Boyacı, 1 Elektrikçi ve 10 Büro Personeli alımı yapılacaktır. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın detayları sunuldu.

Sözleşmeli Personel Alımı Kriterleri

Temizlik Personeli Alımı: Üniversitenin iç ve dış mekanlarında temizlik yapabilmesine, engel durumu bulunmayan lise veya dengi okullardan mezun olmuş olan adaylardan alım yapılacaktır.

Bahçıvan Alımı: Minimum 60 gün mesleki anlamda deneyimli olan lise veya dengi okul mezunlarından alım gerçekleşecektir.

İnşaat Personeli Alımı: İnşaat, kalfalık belgesi ve yüksekte çalışmasına engel bir durumun olmadığına dair belgesi olan lise mezunlarından alım yapılacaktır.

Boyacı Alımı: En az lise mezunu olan boyacılık alanında ustalık ve kalfalık belgesine sahip olan ve 2022 KPSS P – 94 puan türünde 60 puana sahip olanlardan alım yapılacaktır.

Elektrikçi Alımı: Endüstri meslek ve veya ticaret meslek lisesinde elektrik elektronik teknolojisi alanından mezun olan adaylar da yapılacaktır.

Büro Personeli Alımı: Önlisans düzeyinde büro yönetimi ve yönetici asistanlığı, büro hizmetleri ve sekreterlik, büro hizmetleri ve yönetici asistanlığı bölümü mezunu lisans düzeyinde ise insan kaynakları ve yönetimi veya yönetim bilişim sistemleri bölümü mezunlarından alım yapılacak.

Kamu Personel Alımı İş İlanı Başvuru Süreci

İstanbul iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan üniversite iş ilanına müracaatlar 27 Eylül 2023 tarih itibari ile başlayacaktır. Başvurular 11 Ekim 2023 tarihi itibari ile tamamlanmış olması gerekmektedir. Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuru yapmanız istenmektedir.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.