Marmara Üniversitesi Yüksek Maaşlı 3 Devlet Memuru Alımı

Marmara Üniversitesi Yüksek Maaşlı 3 Devlet Memuru Alımı

Marmara Üniversitesi 25 Eylül 2023 tarihli Resmî Gazete üzerinden yayımlamış olduğu ilana göre 3 devlet memuru alımı yapacaktır. KPSS'li ve KPSS'siz olmak üzere 2 farklı kategoride yapılacak olan bu alım ilanına göre tam zamanlı istihdam sağlanacaktır.

Üniversite İş İlanları

Marmara Üniversitesi Rektörlüğü kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 3 devlet memuru alımı yapacağını açıkladı. Üniversite tarafından güncel olarak yayımlanmış olan kılavuza göre; 1 sistem uzmanı, 1 ağ uzmanı ve 1 bilgi güvenliği uzmanı alımı yapılacağı açıklandı. İlana dair şartlar belirlendi ve başvurular alınmaya başlandı. İlanın güncel müracaat kılavuzu haberin sonunda verildi. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak şartlar yazıldı.

Kamu Personeli Alımı İş İlanı Koşulları

Kurum tarafından yayımlanmış olan kılavuza göre adayların 4 yıllık lisans düzeyinde yazılım mühendisi, bilgisayar mühendisi, elektrik mühendisi, elektronik mühendisliği, endüstri mühendisliği veya elektrik ve elektronik Mühendisliği Bölümü mezunu olması gerekmektedir.

Ayrıca dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölüm mezunlarından da alım yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adayların güncel olmak kaydıyla en az 2 tane programlama dillerini biliyor olması gerekmektedir.

Ayrıca en az 3 yıl mesleki deneyim kazanmış olmanız istenmektedir.

KPSS Şartı Açıklaması

2022 yılında ÖSYM tarafından uygulanmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından P – 3 puan türünde en az 70 taban puan şartı aranmaktadır. KPSS puanı olmayan adaylar da ilana müracaat edebileceklerdir. İşe alımlar kurum tarafından yapılacak olan sözlü, uygulamalı ve yazılı sınav sonucuna göre belirlenecektir. Marmara Üniversitesi Göztepe kampüsünde 26 Ekim 2023 tarihinde yazılı sözlü ve uygulamalı sınav uygulanacaktır. Sınavda başarılı olan adayların işe alım süreçleri başlayacaktır.

Personel Alımı İş İlanı Başvuru Şekli ve Tarihi

İstanbul iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan ilana müracaatlar 25 Eylül 2023 tarihi itibariyle başlamıştır. Şartları sağlayan adaylar başvurularına 9 Ekim 2023 tarihi de dahil olmak üzere tamamlamış olmaları gerekmektedir. Başvurular https://basvuru.marmara.edu.tr/personel adresi üzerinden çevrim içi olarak yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.