Şubat Ayı Kamu Personeli Alımı İlanları! 2159 İşçi Ve Personel Alan Kurumlar

Şubat Ayı Kamu Personeli Alımı İlanları! 2159 İşçi Ve Personel Alan Kurumlar

Kamuya en az ilkokul mezunu kamu personeli alımı ilanları yayımlandı. Personel alımı ilanları kapsamında Şubat ayı iş ilanları yayınlandı. Farklı kamu kurumları 2159 personel ve işçi alımı yapacaktır. Şubat ayı iş ilanları için detaylar belirlendi.

Kamuda iş ilanları arayanlar için Şubat ayı kamu personeli alımı iş ilanları yayınlanıyor. 2159 personel alımı için kurumlar tarafından yayınlanan ilanlarda deneyimli ve deneyimsiz personel alımı yapılacaktır. Türkiye geneli olmak üzere personel ve işçi alımı yapılacak. İŞKUR üzerinden ve kariyer sayfası üzerinden yayınlanan ilanlarda Şubat ayı 2159 işçi alımı ilanları yayınlandı. İş arayanlar için farklı farklı kamuya personel alınacak.

Şubat ayına yaklaşılması ile birlikte birçok kamu kurum ve kuruluşlar iş ilanları yayımlamaya başladı. Son günlerde gelen ilanlara göre kamuya yaklaşık 2159 kamu personeli alınacak. Şubat ayı içerisinde personel alımı yapacak üniversiteler, bakanlıklar ve kurumların listesini yazdık.

SYDV 170 Personel Alımı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı SYDV kapsamında 170 personel alacak. KPSS 60 puanla başvuruların alınacağı ilanlara başvurular şubat ayı içerisinde de devam edecek. Online ortamda başvurular alınacak.

İlan detayları

SEDDK 21 Kamu Personeli Alımı

Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu bünyesine 21 kamu personeli alınacak. En az lise mezunu adaylardan alınacak başvurular şubat ayı sonuna kadar sürecek. SEDDK 5 kadroda alım yapıyor.

İlan detayları

KOSGEB 12 Personel Alacak! İşte Detaylar

KOSGEB tarafından şubat ayı başvurular alınacak. KOSGEB bünyesinde görevlendirilmek üzere 12 personel alımı yapılacak. Başvurular 24 Şubat 2023 tarihine kadar sürecek.

İlan detayları

Kültür Bakanlığı 171 İşçi Alımı

Kültür ve Turizm Bakanlığı 171 işçi alacak. Kurum bünyesine 4 farklı kadroda alım gerçekleştirerek yeni hedefler oluşturacak. 29 büro memuru, 54 koruma ve güvenlik görevlisi, 5 şoför ve 83 temizlik görevlisi kadrolarına gerçekleşecek.

İşçi alımı ilan detayları

SPK 57 Kamu Memur Alımı

Sermaye Piyasası Kurulu kamu memur alımı ilanı yayımlandı. SPK 7 farklı branşta 57 alım yapacak. 8 Memur, 10 Güvenlik Görevlisi, 6 Şoför, Teknik Hizmetler, 1 Tekniker, 5 Teknisyen, 2 Aşçı ve 15 Hizmetli alacak.

İlan detayları

Üniversite Hastanesi Sağlık Memuru Alacak

Üniversite hastanesi kadrolarına sağlık memuru alımı yapılacak. En az lise mezunu adaylardan hemşire, personel ve sağlık memuru alımı olacak. 51 hemşire, 2 laborant, 10 sağlık teknikeri, 4 büro personeli, 10 güvenlik görevlisi, 6 temizlik görevlisi ve 34 destek personeli alacak.

İlan detayları

ÖSYM 33 Devlet Personeli Alımı

ÖSYM devlet personeli alımı iş ilanları yayımlandı. Geçtiğimiz günlerde yayımlanan ilan için 24 farklı kadroda 33 devlet personeli alımı yapılacak. ÖSYM başvuruları şubat ayı içinde de devam edecek.

İlan detayları

MEB 450 Memur Alımı

Milli Eğitim Bakanlığı 24 farklı branşta 450 memur alacak. 2023 yılı itibari ile atamalar yapılacak. 11 Beden Eğitimi, 23 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, 30 Okul Öncesi, 21 Özel Eğitim, 5 Felsefe bölümleridir. 23 Fen Bilimleri, 6 Fizik, 5 Görsel Sanatlar, 5 İHL, 6 Biyoloji, 6 Coğrafya, 35 İlköğretim Matematik, 37 İngilizce, 6 Kimya, 24 Matematik, 42 Mesleki ve Teknik Eğitim, 5 Müzik, 12 Rehberlik, 52 Sınıf öğretmeni, 18 Sosyal Bilgiler, 12 Tarih, 6 teknoloji ve Tasarım, 24 Türk Dili ve Edebiyatı ile 36 Türkçe branşına gerçekleştirilecek.

İlan detayları

OGM 1128 Kamu İşçi Alımı

Orman Genel Müdürlüğü şubat ayı içerisinde 1128 kamu işçi alımı yapılacak. Başvurular KPSS şartsız yapılacak. Devlet Memurları Kanunu kapsamında gerçekleştirilecek alım için birçok şehre orman muhafaza memuru alınacak.

İlan detayları

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.