Şubat Ayı 7435 Kamu Personeli Alımı İlanları! Kurum Listesi

Şubat Ayı 7435 Kamu Personeli Alımı İlanları! Kurum Listesi

Şubat ayı 7435 kamu personeli alımı ilanları yayınlanarak başvuruları almaya başladı. Kurum listesi ve başvuru kılavuzları sunuldu. Adaylar her kurum kılavuzu incelenerek başvuru yapınız. kadro nitelikleri çok önem arz ediyor.

Şubat Ayı 7435 Kamu Personeli Alımı İlanları Duyurusu!

Kamu kurum ve kuruluşlarına personel alımı ilanları yayınlanmaya devam ediliyor. Başvurusu devam eden kurum listesi ve başvuru kılavuzları verildi. Her ilanın içerisinde verilen kılavuzu inceleyerek memur alımı ilanlarına başvuru yapınız. Kamu iş ilanları kapsamında kurumlar alım yapıyor.

Hazine ve Maliye Bakanlığı 300 Müfettiş Yardımcısı Alımı Sınavı

Bakanlık yayınladığı kılavuz ile kamu personeli alımı nasıl ve hangi şartlarda yapacağını paylaştı. Kurum ilanına göre Türkiye genelinden başvuru kabul edilecek. Kariyer yapmak isteyenler aşağıda sunulan kılavuzu dikkatli inceleyiniz.

Vergi Müfettiş Yardımcılığı Alımı Giriş Sınavı Duyurusu

Sınavı Açan Birim: Hazine ve Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı Atama Yapılacak Kadro Ünvanı ve Sayısı: Vergi Müfettiş Yardımcısı, 300. (Alımı yapılacak 300 Vergi Müfettiş Yardımcısının 270’i İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile Hukuk Fakültesi mezunları arasından, 30’u ise Mühendislik Fakültelerinin aşağıda detaylarına yer verilen bölümlerinden mezun adaylar arasından seçilecektir.). ilan detayları için tıklayın.

Kültür ve Turizm Bakanlığı 1629 Kamu Personeli Alımı

81 şehirden ilana başvuru kabul ediliyor. Koruma ve güvenlik görevlisi, büro personeli, kütüphaneci, temizlik görevlisi, şoför, mimar, aşçı, çocuk gelişimcisi, mühendis, bahçıvan, arkeolog, şehir plancısı, müze araştırmacısı, teknisyen ve tekniker alımı branşları olacak.

Başvurular elektronik ortamda 8 Şubat 2024 tarihi bitimine kadar yapılacak. Başvurmak isteyen adaylar, e-Devlet üzerinden Kültür ve Turizm Bakanlığı - Kariyer Kapısı-İşe Alım İşlemlerinin Yapılması veya Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden başvurularını gerçekleştirecektir. Her branşın ayrı özel şartları bulunuyor. Aşağıda sunduğumuz kılavuz içerisinden incelemeden başvuru yapmayınız. İlan detayları için tıklayınız.

Cumhurbaşkanlığı SSB Kamu Personeli Alımı

Cumhurbaşkanlığı kamu personeli alımı ilanları 2024 yayınlandı. Kamu personel alımı ilanları için belirlenen şartlar neler? Yayınlanan kılavuza göre başvurular nasıl ve hangi şartlarda alınacağı paylaşıldı. İktisat ve işletme mezunu olan adaylarda aranan diğer şartlar sunuldu. Kılavuz içerisinde sunulan tabloyu inceleyiniz.

Adaylar başvurularını; 2 - 16 Şubat 2024 tarihleri arasında Başkanlığın internet sitesindeki (www.ssb.gov.tr) sınav başvuru ekranında tanımlı olan bilgileri eksiksiz doldurarak, aşağıda belirtilen belgeleri son başvuru tarihi olan 16 Şubat 2024, Cuma günü mesai bitimine kadar (saat 18:00) sisteme yükleyeceklerdir. İlan detayları için tıklayın.

Tarım ve Orman Bakanlığı 5 Bin 500 Memur Alımı KPSS 2024/4 Tercih Kılavuzu

Tarım ve Orman Bakanlığı 5 bin 500 kamu personel alımı kılavuzu yayınlandı. ÖSYM KPSS 2024/4 memur atama kılavuzu içerisinde kontenjanlar açıklandı. Adaylar lise, önlisans ve lisans mezunu kadrolarını kontrol ederek işlem yapması istendi.

KPSS: Kamu Personel Seçme Sınavı DUYURU (31 Ocak 2024) Son başvuru 7 Şubat 2024 olarak açıklandı. Memur Alımı Açıklaması: KPSS-2024/4: Tarım ve Orman Bakanlığının Sözleşmeli Personel Pozisyonlarına Yerleştirme Yapmak İçin Adaylardan Tercih Alınması Açıklandı. Başvuru detayları için tıklayın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.