Sınavsız Şartsız 3000 Devlet Personeli Başvuru Ekranı

Sınavsız Şartsız 3000 Devlet Personeli Başvuru Ekranı

Devlet kurumları tarafından sınavsız şartsız personel alımı başvuru ekranı aktif hale getirildi. Yayımlanmış olan ilanlara göre farklı kadro ve pozisyonlarda 3000 devlet personeli alımı yapılacağı bilgisi de paylaşıldı. İşte detaylar...

Son dönemlerde yoğunlaşan kamu kurumlarına devlet personeli alımı ilanları alımlar artmaya başlamıştır. Farklı kuruluklar ve kurumlardan verilen ilanları sizler için derledik ve başvuru linklerini haber içeriğimizi ekleyerek kolayca başvuru yapmanıza imkan sağladık! İşte alım yapan kurumlar ve başvuru linkleri...

Devlet Su İşleri tarafından farklı bölge müdürlüklerinde Türkiye İş Kurumu üzerinden her gün çeşitli ilanla yayımlanmaktadır. Yayımlanmış olan 2 güncel ilan ile kurum; Antalya ve ilinde; Ziraat Mühendisi, Su Pompa Operatörü, Puantör mesleğinde alımlar yapacağını bilgisini yayımlamıştır. Alımların başvurusu her kadro için başlamıştır. Adaylar başvuru yaparken başvuru kriterlerini dikkatli bir şekilde incelemesi gerekmektedir. Başvuru link 1, link 2

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı Sosyal Hizmetler Genel Müdürlükleri tarafından KPSS 60 puan ve KPSS şartsız koşulsuz ilanlar kurumun kendi sayfasında veya İŞKUR’un resmi internet adresi üzerinden yayımlanmaktadır. 10 farklı ilanla yayımlanmış olan başvuru ekranı için tıklayınız.

Aydın Büyükşehir Belediye ise artan iş gücü sebebiyle kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya 10 itfaiye memuru alımı yapacağını duyurdu. İlana göre itfaiyeci alımı ilanlarından farklı olarak lise veya dengi okullardan mezun olan adaylardan da başvurular alınacaktır. Detaylar ve başvuru için tıklayınız.

Cerrahpaşa Üniversitesi tarafından Resmi Gazete üzerinden dün 64 sağlık personeli ve işçi alımı ilanı ile ilgili detaylar başvuru kılavuzu ile yayımlandı. Çeşitli meslek gruplarında yapılacak olan alımlar için en az lise mezunu adaylardan başvurular alınacaktır. Kadro ve başvuru ekranı için tıklayınız.

Karabük Üniversitesi Araştırma Hastanesi ilanı ile birçok işsiz vatandaş ise iş sahibi olacaktır. Alımlar için ilgili üniversite tarafından başvurular alınmaya başlanmıştır. Başvuru yapacak olanlar için paylaşan bilgiler ise şu şekildedir; lise, önlisans ve lisans mezunu adaylardan 61 sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. Başvuru ekranı için tıklayınız.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından ise büyük istihdam! Bakanlık tarafından yayınlanan başvuru kılavuza göre ise 11 farklı meslek grubunda 500 kamu personeli alımı yapılacaktır. Atamalar ilk olarak afet bölgelerine yapılacaktır ve ikamet şartı da aranmamaktadır. Başvuru ekranı için tıklayınız.

devlet-personeli-alimi.jpg

Resmi Gazete İlanları

Şartsız Memur Alımı

Güncel İlanlar

Bakanlık İlanları

Kamu İlan

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayın

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.