Devlet Su İşleri Kadrolu Kamu İşçi Alımı Yapıyor! İŞKUR

Devlet Su İşleri Kadrolu Kamu İşçi Alımı Yapıyor! İŞKUR

Devlet Su İşleri tarafından kamu işveren statüsü ile kamu işçi alımı yapılıyor. Başvuruların Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yapılacağı ilan için şartlar ve detaylar belli oldu! İşte detaylar...

Devlet Su İşleri Müdürlüğü 13. Bölge Müdürlüğü tarafından güncel işçi alımı ilanı yayımlandı. Kadın ve erkek adaylardan alınacak olan başvurular için 35 yaş sınırı istenmektedir. Adaylar başvuru yapmak için kurum tarafından verilmiş olan güncel başvuru şartlarını detaylı olarak incelemeleri gerekmektedir. KPSS şartsız yapılacak olan alımlar için başvuru şartları nelerdir? Son başvuru günü ne zaman? İlan detayları Kamu Personel Alım Ekibi olarak haberimizde sunulmuştur. İşte detaylar...

Daimi İşçi Alımı Başvuru Kriterleri Nelerdir?

Adayların başvuru yapmaları için KPSS sınavına katılmış olmaları yeterlidir. KPSS 0 puanla yapılacak olan alım bir nevi KPSS şartsız anlamına gelmektedir. Başvuru adayları puan sıralamasına alınacak olup en yüksek puan sahip olan 4 işçi adayı kamu kurumu tarafından sözlü mülakata alınacaktır.

Üniversitelerin İktisat, İşletme, İİBF, Siyasal Bilgiler, Sosyal Bilimler Fakültelerinde eğitim vermekte olan; İşletme, İktisat veya Kamu Yönetimi bölümlerinden en az birinden eğitim öğretim sürecini tamamlamış olmak bu ilana başvuru yapmak için yeterlidir.

Puantör mesleği için 1 kadro açılmış olan unvanda alımlar daimi ve tam zamanlı istihdam niteliğinde yapılacaktır.

Başvuru yapacak olan kamu işçi adaylarının Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması gerekmektedir. Farklı etnik köken ve uyruğa sahip olanlar bu ilana başvuru yapamayacaklardır.
Kamu İşçi Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Devlet Su İşleri (DSİ), bünyesinde yapılacak olan bu alıma başvurular 22 Mart 2023 tarihinde alınmaya başlanmıştır. Adaylar başvurularını 27 Mart 2023 tarihine kadar tamamlamış olmaları gerekmektedir. Son başvuru günü yapılan başvurular da kabul edilecek olup; başvuru süreci dışında kalan zaman diliminde yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Başvurular İŞKUR e-Şube ALO 170 hattı veya Şube Müdürlüklerince alınacaktır. Söz konusu üç başvuru türü dışından başvuru yapılamayacaktır. İŞKUR iş ilan numarası: 00007401971.

daimi-isci-alimi.jpg

İşçi Alımı Başvuruları için Genel Duyuru

13. Bölge Müdürlüğünde yapılacak olan alımlar için çalışma adresi Antalya ilinin Kepez ilçesi olarak duyurulmuştur. Alımlar engelli personel alımı kadrosunda yapılacağı için EKPSS sınavı dikkate alınacaktır.

DSİ ilanları

2023 daimi işçi alımı ilanı

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayın

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.