Üniversite Hastanesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı Kılavuzu

Üniversite Hastanesi 61 Sözleşmeli Personel Alımı Kılavuzu

Üniversite Hastanesi tarafından Resmi Gazete üzerinden son dakika ilanı yayımlandı. Yayımlanmış olan ilana göre farklı kadrolar da olmak üzere 61 sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyuruldu! Hangi kadrolarda alım yapılacaktır?

Üniversite Hastanesi Personel Alımı İlanları

Üniversite Hastaneleri ilanları hem iş güvencesi hem de kamu kurumları olmasından dolayı popüler iş ilanlarının başından gelmektedir.

Güncel olarak açıklanmış olan kılavuza göre 21 büro personeli, 1 şoför alımı, 19 farklı meslekler de destek personeli, 3 koruma ve güvenlik görevlisi alımı, 13 farklı unvanlar da tekniker, 2 mühendis, 1 avukat ve 1 psikolog alımı yapılacağı açıklandı.

Adayların başvuru yapması için Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş olmaları gerekmektedir. Alımlar KPSS puan sıralamasına göre yapılacağı için yüksek puan almış olanlar bir adım önde olacaklardır. Lise mezunlarından başlayacak olan alımlar için P93 önlisans için P94 ve lisans için ise P3 puan türünde alınan puanlardan sıralama yapılacaktır. Kamu görevinden çıkarılmış olanlar ve kamu haklarından yoksun olanlar başvuru yapamayacaklardır.

Sözleşmeli Personel Alımı Mezuniyet Şartları Nedir?

Lise; 5 büro personeli, 1 şoför alımı, 19 destek personeli, 3 koruma ve güvenlik görevlisi ve 5 teknisyen alımı yapılacaktır.

Önlisans; 6 büro personeli ve 4 tekniker alımı yapılacaktır.

Lisans; 10 büro personeli, 2 mühendis, 1 avukat ve psikolog alımı yapılacaktır.

personel-alimi.jpg

Kamu Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Karabük Üniversitesi tarafından yayımlanmış olan bu ilana başvurular 23 Mart 2023 tarihinde başlamıştır. Adaylar başvurularını e Karabük Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen yapmaları gerekmektedir. Başvuru sırasında adaylardan başvuru belgeleri istenmektedir. Başvuru belgeleri kılavuzda verilmiştir. Verilmiş olan başvuru kılavuzunu detaylı olarak incelemeniz tavsiye edilmektedir. Başvuru işlemlerinizi 6 Nisan 2023 tarihine kadar tamamlamış olmanız gerekmektedir. Aksi taktir de geç yapılan başvurular kabul edilmeyecek ve değerlendirmeye alınmayacaktır.

Üniversite memur alımı

Karabük İş İlanları

Son dakika memur alımları

Kamu İlanları

Başvuru kılavuzu

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayın

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.