Nisan 2923 Kamu Personel Alımı İlanları! 50 Bin İşçi, Personel ve Memur Alımı Kurum Listesi

Nisan 2923 Kamu Personel Alımı İlanları! 50 Bin İşçi, Personel ve Memur Alımı Kurum Listesi

Nisan ayı kamu personel alımı ilanları yayımlandı. 150 bin kadro ile açıklanan işçi, personel ve memur alımı yapacak olan kurumların listesi açıkladı. Hangi kurumlar alım yapacak! İşte detaylar...

Nisan Ayı İşçi, Personel, Memur ve Kamu Personel Alımı Kurum Listeleri

10 kamu kurumu ve belediyelerden oluşan ilanların listesi aşağıda sizler için verilmiştir. İşte o detaylar:

  • Adalet Bakanlığı,
  • Sakarya Büyükşehir Belediyesi,
  • Samsun Büyükşehir Belediyesi,
  • Karayolları Genel Müdürlüğü,
  • Milli Eğitim Bakanlığı,
  • Milli Savunma Bakanlığı,
  • Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı,
  • Mersin Büyükşehir Belediyesi,
  • Sağlık Bakanlığı,
  • Türk Akreditasyon Kurumu.

Adalet Bakanlığı 18.305 Kamu Personel Alımı

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'a tarafından açık yapılan açıklamaya göre; Bakanlık bünyesinde 9.229 Ceza Teklifleri Genel Müdürlüğüne, 8.376 İcra Dairesi Başkanlığına ve merkez teşkilatta olmak üzere 700 personel alımı yapılacağı açıklandı. Alımların sınav ile yapılacağını açıklayan Bakan Bozdağ, Başvuru kılavuzunun ilerleyen tarihlerde kamuoyuna duyurulacağını açıkladı. Detayları için tıklayınız.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri Alımı

Belediye Başkanlığı tarafından ilk defa atanmak üzere Zabıta memuru ve itfaiye eri alımı yapılacaktır. İşe alınacak olan adayların gibi hizmet sınıfı üzerinde istihdamları sağlanacaktır. Adaylar başvurularını 3 Nisan ve 14 Nisan tarihleri arasında belediyenin resmi internet sitesi üzerinden online olarak gerçekleştireceklerdir. Detayları için tıklayınız.

Samsun Büyükşehir Belediyesi 44 Zabıta Memuru Alımı

Söz konusu Belediye tarafından 34 erkek ve 10 kadın olmak üzere toplam 44 zabıta memuru alımı yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adayların en az önlisans mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar başvurularını Samsun Büyükşehir Belediyesi insan kaynakları Genel Müdürlüğüne 28 Nisan 2023 tarihine kadar şahsen yapmaları gerekmektedir. Detayları için tıklayınız.

Mersin Büyükşehir Belediyesi 100 İtfaiye Memuru Alımı İlanı

Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 100 itfaiye memuru alımı yapacağını açıkladı. Başvuru yapacak olan adayların 2022 yılında düzenlenmiş olan KPSS sınavından P93 puan türünde en az 60 puan alması gerekmektedir. Ayrıca ilana yalnızca ön lisans mezunu adaylar başvuru yapabileceklerdir. Detayları için tıklayınız.

kamu-personel-alimi-001.jpg

Sağlık Bakanlığı 4958 Temizlik İşçisi Alımı

Sağlık Bakanlığı tarafından yılın en büyük kamu işçi alımı ilanı yayınlandı. Bakanlık, KPSS’siz olarak yapacağı 10.900 işçi alımı ilanı için 4.958 temizlik işçisi alımı için kadro ayırdı. Adaylar için başvurular, bugün sona erecektir. Başvuru ve detayları için tıklayınız.

Karayolları Genel Müdürlüğü 102 Kamu Memur Alımı

Genel müdürlük tarafından kamu memur alımı ilanlarına en az önlisans mezunu adaylar başvuru yapacaktır. Adayların eğitim seviyesine uygun olan puan türünde 70 taban puanını almış olması gerekmektedir. Başvurular kariyer sitesi üzerinden başlamış olup 28 mart 2023 tarihinde sona erecektir. Detayları için tıklayınız.

Milli Eğitim Bakanlığı 45 Bin Öğretmen Alımı

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından KPSS 50 taban puan ile 45.000 öğretmen alımı yapılacaktır. Adaylar ön başvurularını 27 Mart ve 1 Nisan tarihleri arasında yapacaklardır. Detayları için tıklayınız.

Milli Savunma Bakanlığı 65 Devlet Personeli Alımı

Milli Savunma Bakanlığı, 65 devlet personeli alımı yapacaktır. Adaylar uzman yardımcısı kadrosunda işe alınacaklardır. Başvurular 24 Mart tarihinde başlamış olup 24 Nisan tarihinde sona erecektir. Online başvuru alınacaktır. Detayları için tıklayınız.

Türk Akreditasyon Kurumu Personel Alımı

Türk Akreditasyon Kurumu, Bünyesinde istihdam etmek üzere bilişim personeli alımı yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adayların P3 puan türünde KPSS sınavından en az 70 puan almış olması gerek. Başvurular alınmaya başlamış olup 9 Nisan 2023 tarihinde sona erecektir. Detayları için tıklayınız.

Kamu Memur Alımı

Kamu Personel Alımı

İşçi Alımı

Kamu İlan

Bakanlık İlanları

Belediye İş İlan

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.