Kamu İlan! TÜRKAK Yüksek Maaşla Personel İstihdamı Yapıyor

Kamu İlan! TÜRKAK Yüksek Maaşla Personel İstihdamı Yapıyor

Türk Akreditasyon kamu kurumu tarafından personel istihdamı başvuru kılavuzu yayımlandı. Yüksek maaşla yapılacak olan alımlar için başvurular online olarak alınmaya başlandı. Tıkla sen de bu ilana başvur!

TÜRKAK yüksek projelere imza atıyor. İlgili kurum tarafından yayımlanmış olan müracaat kılavuz dosyasına doğrultusunda 1 bilişim personeli kadrosunda alımlar yapılacaktır. Adaylardan başvurular alınmaya başlamıştır.

İşe alınacak personel belirlenirken, kamu kurumu tarafından yapılacak olan sözlü ve uygulamalı sınav sonucuna göre alımlar yapılacak ve başarı sırası ortaya çıkacaktır. Ayrıca adayların başvuru için 2022 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavına katılmış ve asgari düzeyde en az 70 puan almış olması gerekmektedir.

Kamu Personeli Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

İlana yalnızca Türk Uyruklu olanlardan başvuru alınacaktır. Adaylarında yazılım ve yazılım geliştirme konusunda fiilen en az üç yıl deneyim sahibi olması gerekmektedir.

Güncel programlama dillerinden minimum olarak iki tane dil bilmeniz ve bunu başarılı bir şekilde almış olduğumuz sertifika veya kurs bitirme belgelerinden birinden sahibi olarak ispatlamanız istenmektedir.

Cinsiyet şartı aranmaksızın herkesten alınacak olan ilan başvurular için erkek adaylardan askerliği tamamlamış muaf olmuş veya muvazzaf subay askerlik hizmetini tamamlamış olması da yine aranan şartlar arasındadır.

Adaylardan başvurularını olumlu ve sağlıklı değerlendirme aşamasına alınması için mobil uygulama geliştirmiş olması gerekmektedir. Kişisel verilen korunması ve yönetilmesi konusu hakkında da bilgi sahibi olmak gerekmektedir.

Yaşanılacak siber saldırılar konusunda deneyimli güvenli kod geliştirme yetisine sahip olanlar ise başvuru yapan adaylardan arasında tercih sebebidir.

Başvuru yapacak olan adayların lisans öğrenim düzeyinde bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden birinden mezun olması şartı da aranmaktadır.

Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Söz konusu kamu kurumu tarafından yayımlanmış olan bu ilana başvurular 24 Mart 2023 tarihinde başlamıştır. Adaylar başvurularını 9 Nisan 2023 mesai bitimine kadar değerlendirme aşamasına alınması için tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Başvurular kamu kurumunun resmi açık adresi olan Mustafa Kemal Mahallesi 2125. Sokak No:1 Çankaya/ANKARA adresine şahsen veya posta ile yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

personel-alimi-001.jpg

Güncel Kamu İlanları

TÜRKAK İlanı

Resmi Gazete İlanı

TÜRKAK İşçi Alımı

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayın

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.