Kamu Personeli Alımı Muğla Başvuruları 26-30 Temmuz

Kamu Personeli Alımı Muğla Başvuruları 26-30 Temmuz

Muğla Marmaris Belediyesi tarafından İŞKUR üzerinden kamu personeli alımı gerçekleştirileceği açıklandı. Alım büro personeli unvanında başvuruları 26-30 Temmuz tarihlerinde alınacak.

Kamu personeli alım ilanları yapmaya devam ediyor. Muğla Marmaris belediyesi daimi kamu personel alımı yapılacağı duyuruldu. Başvuruları 26-30 Temmuz 2021 tarihleri arasında alınacak.

Kamu Personeli Alımı İlanı

Marmaris belediyesi İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden 1 adet daimi kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Adayların haftalık çalışma süreleri 45 saat olduğu belirtildi. İlana göre Belediye daimi iş yeri hekimi alımı yapacağını duyurdu.

Başvuru Şekli Yeri

Adaylar Başvurularını Kemeraltı Mahallesi 95. Sokak No:1 Marmaris/MUĞLA adresine Başvuruda gerekli olan kurumun istediği belgeler ile birlikte şahsen müracaatların yapıla bileceği kurumca belirtildi. Adaylar için başvuruda istenilen belgeleri eksiksiz ve düzgün bir şekilde doldurulması gerektiği belirtildi.

Başvuru Tarihleri

Adaylar başvurularını başvuru için gerekli belgeler ile beraber gerçekleştire bileceği tarihler olarak Kurum tarafından yapılan açıklamaya göre 26 Temmuzda başvurular başlamış olup 30 Temmuz 2021 tarihinde başvurular bitmiş olacağı belirtilmiştir.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Adaylar başvurularını gerçekleştirecekleri zaman nüfus cüzdanı fotokopisi, İkametgah belgesi, 1 adet vesikalık fotoğraf, sağlık raporu, askerlik durum belgesi, adli sicil kaydı ve diploma fotokopisi ve kurumun müracaat esnasında isteyeceği diğer belgeler ile birlikte müracaatların başvuru adresinde gerçekleştirileceği belirtildi. Erkek adaylar için yapmış, muaf veya tecilli olması gerekmektedir.

mugla-marmaris-kamu-personeli-alimi.jpg

Başvuru Koşulları

Fakültelerin ilgili bölümünden mezun olmak, Marmaris il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak, vardiyalı veya değişken çalışma saatlerine uymak, iş sağlığı ve güvenliği mevzuatına göre ayakta çalışmaya engel herhangi bir sağlık sorunu olmaması, Başvuru evrakları aday ile beraber insan kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne elden şahsen teslim edilecektir. Muğla iline bağlı olan Marmaris belediyesi bünyesinde ikamet ediyor olmak.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.