Kamu Kurumları ve Havalimanı Güncel Memur İle İşçi Alımı İlanları

Kamu Kurumları ve Havalimanı Güncel Memur İle İşçi Alımı İlanları

Kamu kurum kuruluşları ile birlikte Havalimanı memur ve işçi alımı ilanları yayınlayarak başvuruları kabul ediyor. İlan durumuna göre güncel memur alımı yapılıyor. Her ilanın başvuru şekli farklı olduğu üzere kılavuzları inceleyin.

Kamu Kurumları ve Havalimanı Memur ve İşçi Alımı Yapıyor.

Kamu personel alımı ilanları bekleyenler bu 3 ilanı kaçırmayın. İlk olarak Artvin Çoruh Üniversitesi, ikincisi YDA Havalimanı ve üçüncü olarak Meteoroloji Genel Müdürlüğü ilanlarını sizlere sunduk. Her ilanın içerisinde detayları bulunuyor.

Artvin Çoruh Üniversitesi 4/B Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı

KPSS sıralaması ile istihdam yapılacak. Lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar bu alıma başvuru yapabilecek. Temizlik görevlisi, teknisyen, diyetisyen, mühendis ve büro personeli alımı yapılıyor.

Resmi Gazete İlanı “06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe giren Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar'ın ek 2. maddesinin (b) fıkrası” uyarınca 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre giderleri özel bütçe gelirinden karşılanmak üzere, 2022 KPSS P3, P93 ve P94 puan sıralaması esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyon ve niteliklerde 11 (on bir) adet sözleşmeli personel alınacaktır.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

İlan detayları için tıklayın.

YDA Havalimanı Kamu İşçi Alımı Başvuruları Başladı

En az lise mezunu olan adaylar arasından 2 branşta istihdam yapılıyor. Havalimanı personel alımı başvuruları aşağıda verdiğimiz iş ilan numaraları ile yapılacak.

Havalimanı İşçi Alımı Açıklaması; Muğla Dalaman Havalimanı, çok sayıda kültür, spor ve eğlence tesisi ile Türkiye'nin ve Akdeniz'in en çekici turistik bölgelerinden biri olan Türk Rivierası'nda yer almaktadır. Türkiye’nin turistik kıyı şeridindeki en önemli noktalardan olan Datça, Marmaris, Göcek, Dalyan, Sarıgerme, Fethiye, Ölüdeniz, Kalkan ve Kaş’ı kapsayan bölgeye hitabeden, 17.500.000 yolcu kapasiteli terminalleri ile Dalaman Havalimanı, özellikle yaz aylarında Türkiye’nin en işlek havalimanlarından biridir. İlan detayları için tıklayın.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Memur Alımı

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğü 40 kamu personel alımı ve memur alımı başvuruları almaya başladı. En az KPSS 50 puanı bulunan adaylar başvuru yapabilecek. MGM memur alımı ilan bilgileri kılavuz halinde erişime sunuldu.

MGM 18 Şehir Listesi; Diyarbakır, Ankara, Sivas, Erzincan, Iğdır, Ağrı, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak, Batman, Elazığ, Ardahan, Bayburt, Erzurum, Artvin, Gaziantep, Eskişehir ve Adana şehirlerine istihdam yapıyor.

Erkek adaylar için askerlik durumu bakımından; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfta geçirilmiş olmak. İlan detayları için tıklayın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.